117.14
110.2702

DOKLE OVAKO: Ogromna bruka Partizana i Zvezde! (VIDEO)

14.06.2014. 21:48 22:54
Opšta tuča na terenu tokom prve finalne utakmice finala plej-ofa KLS između Partizana i Crvene zvezde / Izvor: Foto: MN Press
Posle gotovo jednočasovnog prekida zbog opšte tuče na terenu, prvi meč finala plej-ofa KLS trebalo bi da bude nastavljen, pošto su ispražnjene tribine "Pionira".

Prvi finalni meč finala plej-ofa Košarkaške lige Srbije prekinut je početkom poslednje četvrtine zbog opšte tuče na terenu pri rezultatu 69:64 za Crvenu zvezdu.

Isključeni su akteri prekida Nelson i Milutinov, kao i obe klupe koje su utrčale na teren prilikom gužve. Međutim, Crvena zvezda će meč nastaviti sa pet igrača na parketu, dok crno-beli u završnih osam minuta ulaze sa četiri igrača.

Da podsetimo, prekid su inicinrali Demarkus Nelson i Nikola Milutinov koji su se pokoškali posle dosuđene pete lične greške Davisu Bertansu (nakon faula u napadu), posle čega su igrači obe ekipe ušli u opštu tuču. Nastao je opšti metež u kojem su zaraćene strane morali da razdvajaju i pripadnici Žandarmerije.

U "Pioniru" je potom usledio prekid koji je trajao gotovo pun sat. Ekipa Crvene zvezde povukla sa parketa do nastavka meča, a sudijska trojka u dogovoru sa delegatom Milojkovićem odlučila je da se tribine isprazne pošto je tokom prekida mnogo predmeta poletelo ka parketu. Najpre su halu napustili navijači domaćeg tima, dok bi potom to učinili i "gostujući" navijači.

Pre ovog prekida i ekipa Partizana se povukla sa parketa, nezadovoljna suđenjem, odnosno dosuđenom tehničkom greškom Davisu Bertansu u trećoj četvrtini.