PARNI VALJAK STAO: Partizan nije pobedio i četvrti put, krivi su Rusi (FOTO)

03.02.2016. 19:24
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: partizan.rs
Pre utakmice sa ekipom UFA, upisane su pobede nad rumunskim Klužom, ruskim Arsenalom iz Tule i kineskim Jončanom.

Fudbaleri Partizana odigrali su i četvrtu utakmicu na pripremama na Kipru, protiv ruskog premijerligaša, ekipe UFA, a rezultat je bio 0:0. Podsetimo, u prethodna tri meča, upisane su pobede nad rumunskim Klužom, ruskim Arsenalom iz Tule i kineskim Jončanom (više pročitajte OVDE).

NOVO OTVORENO PISMO OCA JOVICE: Andrija će pomoći Partizanu!

FK Partizan

SVE JE JASNO: Božinov slikom na Instagramu pokazao da li želi da ode ili da ostane (FOTO)

Trener crno-belih Tomić izveo je sledeću startnu postavu: Šaranov, Bandalovski, Stevanović, Milenković, Subić, Jevtović, Lukić, Kosović, Golubović, Stevanović i Fofana. Posle 45 minuta igre, golova nije bilo, mada su Rusi imali više boljih prilika za pogodak.

U 60. minutu, zamenjena je postava crno-belih, a na terenu je bio i Andrija Živković. U drugih 11 bili su: Jovičić, Vulićević, Bogosavac, Marko Jovanović, Gogoua, Everton, Brašanac, Birmančević, Živković, Mihajlović i Božinov.

NE MOŽE DA SE SKRASI: Varda opet promenio klub

U tim trenucima fudbaleri Partizana su počeli da pritiskaju rivala i lopta je sve češće bila na na polovini Rusa. U 70. minutu, pokušao je Birmančević, ali je posle šuta sa 20-ak metara lopta otišla preko gola. Do kraja meča nije bilo promene rezultata, iako je u 89. minutu Živković prošao trojicu čuvara. Loptu je poslao na peterac, ali je odbrana ruskog tima intervenisala.

FSS: Zajedno sa policijom protiv nameštanja, doneta odluka i o novim izborima

Za subotu su zakazana dva meča, pre podne protiv Volge iz Rusije, a popodne protiv Atlantasa, trećeplasiranog tima Litvanije.

OVDE pročitajte više o lošem engleskom Oumarua, a OVDE koliko Jirgen Klop ceni Lazara Markovića