03.05.2014. 16:48 21:53
Partizan
Partizan
Donji Srem - Partizan 0:5 (0:2). Kojić trostruki strelac.

Kako se bliži kraj Jelen Superlige, tako i Partizan pojačava ritam. Posle pobede u večitom derbiju, crno-beli su u Novom Sadu savladali Donji Srem 5:0 (2:0). Junak meča je Nemanja Kojić koji je postigao tri gola. Fudbaler Partizana je kao i na meču protiv Crvene zvezde ušao sa klupe i bio je strelac. Na taj način se Partizan izjednačio sa Crvenom zvezom na prvom mestu na tabeli, ali crveno-bele očekuje meč sa Radom.

Meč je protekao u inicijativi Partizana, a samo u nekoliko navrata je Donji Srem zapretio golmanu Lukaču. Utakmica je počela minutom ćutanja zbog smrti Vujadina Boškova.

Tekstualni prenos meča možete da pratite na Srbijadanas.com:

90. minut - Kraj utakmice.

88. minut - GOOOOLLLL 0:5, treći gol Kojića!!! Luka je centrirao sa desne strane, Škuletić je glavom prebacio loptu na ivicu peterca do Kojića koji je bio nepogrešiv.

Stadion: „Karađorđe“ u Novom Sadu.

Gledalaca: 2.500.

Sudija: Jovanetić.

Strelci: Lazović u 6, Škuletić u 41, Kojić u 70, 78 i 88.

Žuti karton: Kuzmanović (Donji Srem).

DONJI SREM: Belić, Lakićević, Prljević, Lakić-Pešić (od 76. minuta Crnomarković), Kuzmanović, Košutić, Čordašić, Mijić, Krunić (od 73. Janković), Zec, Damnjanović (od 68. Marčeta).

PARTIZAN: Lukač, Vulićević, Trajković, Stanković, Volkov, A. Živković (od 73. Ninković), Brašanac, Drinčić, Ilić (od 59. Luka), Lazović (od 68. Kojić), Škuletić.

87. minut - Partizan mirno privodi utakmicu kraju. Domaći su se pomirili sa porazom.

78. minut - GOOOOLLLL 0:4, opet strelac Kojić!!! Fudbaler Partizana je dobio loptu u šesnaestercu, šutirao po zemlji i savladao golmana Belića.

76. minut - Poslednja izmena i kod Donjeg Srema, izašao je Lakić-Pešić, a ušao je Crnomarković.

75. minut - Prvi žuti karton na meču, dobio ga je Kuzmanović iz Donjeg Srema.

73. minut - Poslednja izmena kod Partizana. Živković je izašao, a ušao Ninković. I kod Srema izmena izašao je Krunić, a ušao je Janković.

70. minut - GOOOOLLLL 0:3 Kojić je strelac!!! Samo što je ušao u igru, Nemanja Kojić se upisao u strelce. Škuletić je ubacio pred gol, opet je nespretno reagovao golman Donjeg Srema, a Kojić je iz blizine zatresao mrežu.

68. minut - Kod Partizana je izašao Lazović, a ušao je Kojić. Izmena i kod Srema, izašao je Damnjanović, a ušao je Marčeta.

65. minut - Malo je nedostajalo da Donji Srem postigne gol. Uroš Košutić je natrčao na loptu, šutirao, a Lukač je skrenuo loptu u korner.

59. minut - Prva izmena u Partizanu, umesto Saše Ilića, ušao je Predrag Luka.

56. minut - Navijači Partizana skandiraju "Ne damo titulu".

52. minut - Šansa za Donji Srem, ali golman Lukač brani.

46. minut - Šansa za Lazovića. Na samom početku drugog poluvremena Partizan je mogao da postigne treći gol. Škuletić je ubacio pred gol, Lazović je šutirao, ali se okliznuo i šutirao preko gola.

45. minut - Kraj prvog poluvremena.

41. minut - GOOOOLLLL 0:2 strelac Škuletić!!! Pogrešili su domaći, lopta je došla do Škuletića, koji je ušao u šesnaesterac i šutirao iskosa sa leve strane. Golman Donjeg Srema je zakačio loptu, ali pošto je klizava, nije mogao da je zadrži.

37. minut - Kiša pada sve jače, pa će biti teže kontrolisati loptu.

34. minut - Lazović šutira iskosa, ali golman Belić izbacuje loptu u korner.

29. minut - Trenutno se igra između dva šesnaesterca.

23. minut - Nova šansa za Sremce. Ćordašić šutira iz daljine, lopta je zakačila jednog fudbalera Partizana i otišla pored gola.

20. minut - Domaći su krenuli više prema golu Lukača, ali su stvorili samo jendu priliku.

15. minut - Zapretio je i Donji Srem. Posle centaršuta sa desne strane, Ognjen Damnjanović je glavom šutirao, ali pored gola.

12. minut - Prekinuta utakmica zbog bakljade, ali je ubrzo nastavljena.

10. minut - Nastavlja se inicijativa Partizana, koji se ne zadovoljava minimalcem.

6. minut - GOOOOLLLL 0:1, strelac Lazović!!! Posle centaršuta Drinčića, lopta je došla do Lazovića, koji je iskoristio nespretnu intervenciju golmana Belića.

6. minut - Prva prilika za Partizan. Škuletić šutira, ali golman Srema brani.

1. minut - Počela je utakmica.