JSL: Partizanu samo bod u beogradskom derbiju!

29.10.2014. 16:02 18:37
Partizan - OFK Beograd
Partizan - OFK Beograd / Izvor: Tanjug
Podela bodova u Humskoj. "Romantičari" poveli sjajnim pogotkom Dražića, Lazović obezbedio bod crno-belima.

Posle poraza od Jagodine i OFK Beograd je uspeo da dođe do bodova protiv Partizana. Duduše za razliku od Jagodine koja je uzela ceo plen, „romantičari“ su morali da se zadovolje bodom 1:1.

Od prvog minuta „romantičari“ su krenuli hrabro. Velika borba vodila se na svim delovima terena bez previše pravih šansi. Neposredno pred odlazak na odmor u 40. minutu mladi Dejan Dražić posle solo prodora poslao je loptu u mrežu crno-belih. Velika nervoza uvukla se u redove igrača Partizana što je rezultiralo grubljom igrom, prekšrajima i žutim kartonima.

Crno-beli su do kraja susreta ipak uspeli da izvuku barem bod. Škuletić se snašao u petercu poslao loptu do slobodnog Lazovića koji je smestio u mrežu.

Do kraja susreta domaćini su napadali ali promene rezultata nije bilo. Tako da će navijači crno-belih čekati neku drugu priliku da im se igrači iskupe, jer ovo je bilo sve samo ne iskupljenje.

Prenos meča mogli ste da pratite uživo na sajtu Srbija Danas.

PARTIZAN: Lukač, Stevanović (Luka), Petrović, Ćirković, Stanković, Ilić, Drinčić, Živković, Ninković (S.Ilić), Lazović, Škuletić (Fofana).

OFK BEOGRAD: Čupić, Vasilić, Antonov, Savić, Vasiljević, Zdjelar, Jovanović, Gajić, Andrić, Janković, Dražić.

UTAKMICA JE ZAVRŠENA ... PODELA BODOVA U HUMSKOJ!

90. minut - Igrači Partizana na sve načine pokušavaju da dođu do preokreta, ali odbrana "romantičara" odoleva.

76. minut - Ređaju se šanse pred golom "romantičara" sli sigurni Čupić i odbrana.

72. minut - Odličan šut Ješića, još bolja intervencija Lukača.

68. minut - Lazović je poslao loptu do Škuletića koji je šutirao ali se Čupić sjajno snašao i uspeo da sačuva gol.

1:1 - LAZOVIĆ - 63. minut - Škuletić se sjajno snašao u petercu gostiju, poslao loptu do Lazovića koji je smestio u mrežu.

57. minut - Sjajan snažan udarac Drinčića iz slobodnog udarca zaustavila je prečka.

52. minut - Partizan konstantno napada, ali ofsajd pozicije najisturenijih igrača sprečavaju ozbiljnije šanse.

47. minut - Sjajna šansa za Partizan. Lazović je pokušao ali se odbrana na čelu sa Čupićem snašla i sačuvala svoj gol.

Detalj sa meča sedmog kola JSL između Partizan - OFK Beograd
Detalj sa meča sedmog kola JSL između Partizan - OFK Beograd / Izvor: Foto: fkpartizan.rs

45. minut - Velika šansa za Partizan. Živković šutira sa šesnaest metara, ali Čupić siguran. Šutirao je potom i Ilić ali golman OFK Beograda ponovo siguran.

0:1 - DRAŽIĆ - 40. minut - Posle majstorskog solo prodora, Dražić je iz srca šesnaesterca poslao loptu u mrežu crno-belih.

34. minut - Zbog ofsajd pozicije poništen pogodak Danka Lazovića.

30. minut - Velika borba na sredini terena, bez pravih šansi na obe strane.

20. minut - Sjajna šansa za Partizan. Škuletić je odlično iskoristio dugu loptu izašao sam pred Čupića, ali je loptu poslao prvo u ruke čuvaru mreže "romantičara".

13. minut - Za sada gosti imaju više lopte u nogama, ali bez pravih šansi na obe strane.

5. minut – Gužva pred golom OFK Beograda posle šuta Drinčića, ali „romantičari“ uspevaju da sačuvaju svoj gol.

3. minut – Janković iz srca šesnaesterca šutira pored gola.