JSL: Romantičarima ceo pazar, Vojvodina odnela bodove iz Jagodine

31.08.2014. 19:40
Lazar Veselinović
Lazar Veselinović / Izvor: MN Press
Golovima Jovanovića, Čavrića i Jankovića ekipa OFK Beograda slavila je protiv Novog Pazara 3:2. Vojvodina predvođena raspoloženim Veselinovićem osvojila sva tri boda na gostovanju u Jagodini.

U poslednjem susretu 4. kola Superlige, Vojvodina je kao gost savladala ekipu Jagodine sa 3:2. Istina, Jagodinci su bolje otvorili meč imali šansu već u uvodnim minutima, a kazna za promašaj stigla ih je odmah pošto je loptu u mrežu poslao Veselinović. Svega petnaestak minuta kasnije prednost je duplirao Pekarić, a do odlaska na odmor Arsenijević je uspeo da vrati Jagodinu u igru. U nastavku ista slika na terenu. Velika borba, a u 56. minutu Mažić pokazuje na belu tačku sa koje je precizan Veselinović. Do kraja susreta domaćini su golom Lepovića samo uspeli da smanje prednost i na kraju pruže ruku pobedniku.

Aleksandar Čavrić
Aleksandar Čavrić / Izvor: MN Press

U više nego interesantnom meču, ekipa OFK Beograda je na domaćem terenu slavila protiv Novog Pazara 3:2. "Romatičari" su poveli golom Jovanovića u 33. minutu, prednost je udvostručio Čavrić u 57. minutu. Kada su svi pomislili da je pitanje pobednika rešeno, igrači Novog Pazara potrudili su se da "zakuvaju". Prvo je Ragipović pogodio sa bele tačke, onda je prednost domaćina ponovo udvostručio Janković, da bi konačan rezultat u samom finišu meča postavio Vidaković.

JSL 4. KOLO:

Subota:

Mladost Lučani – Napredak 2:1

(Jovanović 24, Milosavljević 84 - Bajić 81.)

OFK Beograd - Novi Pazar 3:2

(Jovanović 33, Čavrić 54, Janković 83. - Ragipović 57(penal), Vidaković 90.)

Rad – Partizan 0:4

(Škuletić 24, Lazović 42, 58, Fofana 86.)

Jagodina – Vojvodina 2:3

(Arsenijević 27, Lepović 72. - Veselinović 4, Pekarić 19, Veselinović 56. (penal))