KOPA AMERIKA: Bruka organizatora bila uvod u poraz Urugvaja (VIDEO+FOTO)

06.06.2016. 09:38
Fudbalska reprezentacija Urugvaja
Fudbalska reprezentacija Urugvaja / Izvor: Reuters
Posle prvog kola, Meksiko i Venecuela imaju po tri boda.

Utakmicama u grupi C nastavljeno je takmičenje na Kopa Amerika, a pobede su upisali Meksiko i Venecuela. Meksiko je sa 3:1 pobedio Urugvaj, a Venecuela Jamajku, sa 1:0

U dosadašnjih nekoliko utakmica, efikasnost je bila prilično slaba, ali su to konačno ispravili igrači Meksika i Urugvaja. Golove za "Sombrerose" dali su Alvaro Pereira (autogol), već u 4. minutu, da bi u 74. minutu izjednačio Dijegi Godin. Ipak, pobedu Meksikancima doneli su Rafa Markez i Ektor Erera. Inače, oba tima su utakmicu završila sa desetoricom, pošto je Urugvajac Vesino isključen u 45. minutu, a Meksikanac Guardado u 73. minutu.

RONALDO NIJE JEDINA ZVEZDA U PORODICI... Kristijanova sestra ZAPALILA internet (VIDEO+FOTO)

Meč u Arizoni između ostalog je obeležio i veliki propust organizatora, pošto je umesto urugvajske puštena čileanska himna.

APSOLUTNI HIT: Češki fudbaleri su izvodili penale, nećete verovati KOLIKO puta (VIDEO)

- Iskreno se izvinjavamo Fudbalskom savezu Urugvaja, reprezentaciji i narodu Urugvaja zbog velike greške. Reč je o ljudskoj grešci - navedeno je u zvaničnom saopštenju.

Jedini gol za Venecuelu dao je Džozef Martinez u 15. minutu, a "rege bojsi" su od 24. minuta igrali bez Rodolfa Ostina.

IZDAJA: Juče im je bio HEROJ, a danas su mu dres bacili u WC šolju! (FOTO)