NIJE NEGO: Iz Galatasaraja „objasnili“ šta je bilo na Željkovom licu (VIDEO)

30.05.2016. 13:38
Željko Obradović
Željko Obradović / Izvor: MN Press
Na zaprepašćenje svih izostalo je izvinjenje.

Treći meč polufinala turskog šampionata između Galatasaraja i Fenerbahča nekoliko puta je prekidan zbog divljanja domaćih navijača. Željko Obradović je u finišu treće  četvrtine povlaka sa terena svoje igrače, ali je utakmice posle 15 minuta ipak nastavljena i završena pobedom domaćina (65:63) koji je smanjio na 2-1 u seriji.

OGLASIO SE ŽELJKO: Primitivci su ga pljunuli u lice, a on im je gospodski odgovorio (FOTO + VIDEO)

Posle navoda u turskim medijima da je trener Fenera pljunut, Galatasaraj je odgovorio saopštenjem u kome se tvrdi da to nije istina.

GALATASARAJ TREBA ZABRANITI! Ovo što su URADILI ŽELJKU Obradoviću je za ISKLJUČENJE iz SVIH takmičenja (FOTO)

Iz Galate navode da „pljuvačka nije jogurt“, aludirajući na boju tečnosti koja se našla na licu Željka Obradovića, te navode da ovakvim izveštavanjem pokušava da se odvrati pažnja sa dešavanja na košarkaškom terenu.