109.3752

PRIMERA: "Žuta podmornica" potopila šampiona na "Kalderonu" (VIDEO)

14.12.2014. 19:14 14:38
Fudbaleri Viljareala slave pobedu na "Visente Kalderonu" protiv Atletiko Madrida / Izvor: Tanjug
Vijeto lepim golom naneo Atletiku prvi poraz na domaćem terenu. Stuani u poslednjim sekundama pogodio u Barseloni, i odveo Espanjol daleko od opasne zone.

Šampion Španije, ekipa Atletiko Madrida poražena je na svom "Visente Kalderonu" od Viljareala rezultatom 1:0 (0:0). "Jorgandžije" su upisale prvi poraz u šampionatu na domaćem terenu, a gol odluke postigao je Lusijano Vijeto u 84. minutu susreta i tako udaljio domaćina od vodećih Reala i Barselone.

Fudbaleri Espanjola polako beže iz opasne zone, a tri boda protiv Granade osvojili su golom Stuanija u poslednjem minutu meča. Momci iz Barselone poveli su u 34. minutu, da bi na „nulu“ sve vratio El Arabi. Kao što rekosmo, tri boda i 11. mesto u Primeri doneo je Stuani.

Bez dileme, iznenađenje kola dogodilo se u predgrađu Madrida gde je Hetafe odigrao 0:0 s Barsom omogućivši Realu da se odvoji na četiri boda prednosti u odnosu na arhi rivala. Podsetimo, Madriđani su još u petak s 4:1 pobedili Almeriju u gostima.