110.1009

PRIMERA: Nolito u 90. minutu sačuvao Seltu u vrhu

26.09.2014. 23:23
Fudbaleri Selte slave gol Nolita protiv Deportiva u petom kolu Primere
Fudbaleri Selte slave gol Nolita protiv Deportiva u petom kolu Primere / Izvor: Profimedia
Napadač ekipe iz Viga za samo sedam dana postigao tri gola na tri vezana meča, ovog puta za pobedu svog tima u poslednjem minutu susreta sa Elčeom.

U prvom meču šestog kola španske Primere, ekipa Selte slavila je pobedu na gostovanju Elčeu rezultatom 1:0 (0:0).

Tim iz Viga stigao je do treće pobede u šampionatu pogotkom Nolita u poslednjem minutu susreta, čime je potvrdio odličan start sezone Selte, ali i svoju sjajnu formu, pošto je postigao pogodak u tri uzastopna meča u samo nedelju dana, a ukupno čettiri u ovoj sezoni.

Selta se sada nalazi na četvrtoj poziciji na tabel, sa bodom zaostatka ali i mečom više od Valensije, Barselone i Sevilje koji svoje mečeve šestog kola igraju tokom vikenda.