RAJO UNIŠTEN: Real brojao do 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9... (VIDEO+FOTO)

20.12.2015. 18:20
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Na "Santijago Bernabeuu", u 16. kolu La Lige viđeno 12 golova. Gosti meč završili sa devetoricom.

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su komšije, ekipu Rajo Valjekanu. Na "Santijago Bernabeuu" "los blankosi" su sa 10:2 savladali Rajo, u utakmici 16. kola La Lige. Posao favorizovanom Realu bio je i olakšan, s obzirom da je od 28. minuta Rajo bio bez dvojice, zbog isključenja. Strelci su bili Danilo, Garet Bejl (četiri), Kristijano Ronaldo (dva) i Karim Benzema (tri). Podsetimo, prošle sezone deklasirali su Granadu sa 9:1. Pre 55 godina, Real je pobedio Elče sa 11:2 i to je najubedljivija pobeda u istoriji "kraljevskog kluba".

Poveo je tim Rafaela Beniteza, golom Danila već u 3. minutu, da bi gosti preokrenuli pogocima Amaje i Hozabeda. U 14. minutu Tito je dobio crveni karton zbog suludog uklizavanja Toniju Krosu.

Onda je usledilo izjednačenje (Bejl u 25.), a zatim i važan trenutak. U 28. minutu isključen je Baena, zbog drugog žutog kartona. Koliko je isključenje Tita bilo opravdano, toliko je drugi žuti karton bio prestrogo dat. Kristijano Ronaldo je pogodio za 3:2, sa bele tačke. Na poluvreme se otišlo sa 4:2, nakon pogotka Gareta Bejla

Kanonada se nastavila i u drugih 45 minuta. U 48. minutu pogodio je Benzema, u 53. Ronaldo, u 61. Bejl. Velšanin je novi gol dao u 70. minutu. Izašao je sam ispred golmana Raja i sam završio akciju. Mogao je da asistira i Ronaldu, ali to nije učinio. Po reakciji Portugalca, činilo se da nije bio zadovoljan što ga Bejl nije proigrao. Samo deset minuta kasnije bilo je i 9:2, a strelac je bio Benzema. Konačan rezultat postavio je Francuz, u 90. minutu.

OVDE možete da pročitate više o dešavanjima na terenima širom Evrope, a OVDE pogledajte kako je Barselona došla do svetske titule

Pogledajte i kako izgleda kada neko voli da žonglira, a ne zna. OVDE pogledajte "šou" Mareka Hamšika, a OVDE originalnu proslavu gola