ŠIROM EVROPE: Borusija pobegla iz opasne zone! Majstorija Pirla za pobedu Juventusa! (VIDEO)

20.02.2015. 22:38
Borusija Dortmund
Borusija Dortmund / Izvor: Beta/AP
Hetafe je na domaćem terenu savladao Espanjol. A pobedom nad Štutgartom "milioneri" su vezali tri pobede.

U više nego interesantnom susretu ekipa iz Dortmunda savladala je Štutgart sa 3:2. Gosti su poveli golom Obamejanga sredinom prvog dela a do odlaska na odmor viđena su još dva pogotka. Prvo je sa bele tačke izjednačenje svom timu doneo Klejn ali samo što se smirila radost zbog pogotka, Gundogan donosi novu prednost ekipi Jirgena Klopa. Tačku na pobedu stavio je Rojs pogotkom u 89. minutu a domaćini su uspeli da dođu do još jednog pogotka u vremenskoj nadoknadi.

Lider italijanskog prvenstva, ekipa Juventusa ostvarila je novu pobedu pošto je pred svojim navijačima savladala Atalantu. Gosti su poveli u 25. minutu ali kako se na kraju ispostavilo to je bilo sve od njih. Onda su bjanko-neri došli do svoje igre i golovima Ljorentea (39.) i Pirla (45.) došli do novog trijumfa.