SL: Paločević u završnici sprečio iznenađenje

09.08.2015. 19:07
Fudbaleri Vojvodine slave gol
Fudbaleri Vojvodine slave gol / Izvor: Tanjug
Posle eliminacije Sampdorije u Ligi Evrope, Novosađani zabeležili trijumf na teškom gostovanju u Lučanima.

Fudbaleri Vojvodine savladali su u gostima Mladost u Lučanima rezultatom 2:1 (0:0). Novosađani su blago uljuljkani i emotivno istrošeni posle eliminacije velike Sampdorije u meču trećeg kola Lige Evrope savladali domaću Mladost, ali su joj za to bila potrebna dva vođstva.

Puškarić je doveo kombinovani sastav gostiju u vođstvo u 56. minutu, ali je jedanaest minuta pre kraja radost domaćinu doneo Pavlov. Ipak, u samoj završnici, favorizovani Novosađani stigli su do pobede posle asistencije rezerviste Ožegovića i pogotka Paločevića.

Kako je do trijumfa stigla Crvena zvezda u napetom meču sa Voždovcem na Vračaru, pogledajte OVDE.