ŠTA IM RADIŠ CRNI MARKO: Grujić ponovo strelac, Liverpul pobedio (VIDEO+FOTO)

20.07.2016. 21:53
Marko Grujić
Marko Grujić / Izvor: Reuters
Bivši igrač Zvezde još jednom u startnoj postavi, Lazar Marković ušao sa klupe.

Marko Grujić nastavlja da pokazuje da će Jirgen Klop moći da se osloni na njega u predstojećoj sezoni. Bivši igrač Crvene zvezde na drugoj uzastopnoj utakmici je postigao gol za Liverpul. ''Redsi''  su savladali Hadersvild sa 2:0, a Grujić je bio strelac vodećeg gola 32. minutu, dok je konačan rezultat postavio iz penala Moreno u 90. Lazar Marković odigrao je drugo poluvreme za Liverpul.

EVO ZBOG ČEGA NIJE POTPISAO ZA MIDLSBORO: Subotić mora na operaciju (FOTO)

Posle manjih problema sa virusom i propuštenog meča sa Viganom, Marko Grujić je počeo utakmicu protiv Hadersfilda i ponovo iskoristio šansu na najbolji mogući način postigavši pogodak u 32. minutu. Sadio Mane povukao je loptu po desnoj strani, ubacio je u srce šesnaesterca, a tamo je Marko Grujić bio spreman da je sprovede u mrežu sjajnim udarcem levom nogom.

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Drama u Astani, ''IĆ'' kobno za Litvance (FOTO)

Pogledajte gol.

Grujić je odigrao prvo poluvreme, a Jirgen Klop je u nastavku poslao na teren šestoricu igrača među kojima je bio i Lazar Marković koji je utakmicu počeo sa klupe.