11.01.2015. 18:55
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Beta/AP
Srpski fudbaler postigao pobedonosni gol protiv Mančester junajteda.

Odličan vikend za srpske fudbalere. Mrežu su tresli Lazar Marković, Nemanja Vidić, a sada i Dušan Tadić. Fudbaler Sautemptona je u 69. minutu postigao pobedonosni gol na "Old Trafordu" protiv Mančester junajteda u 21. kolu. Srpski reprezentativac je u igru ušao samo šest minuta ranije, a ovo mu je treći pogodak u Premijer ligi.

Sautempton je tako pobedio na "Old trafordu" posle 27 godina i preuzeo treće mesto od Mnačestera na tabeli. "Crveni đavioli" tako nisu pobedili ni treći uzastopni meč. Poslednji put su slavili još 26. decembra.

Fudbaleri Arsenala savladali su kod kuće ekipu Stouka rezultatom 3:0 (2:0). "Tobdžije" su obezbedili važna tri boda u borbi za Ligu šampiona, a najzaslužniji za takav epilog bio je Aleksis Sančez koji je najpre asistirao Košćelnom već u 6. minutu, a zatim i sâm dva puta zatresao mrežu gostiju, posle solo prodora u 33, a zatim i srećnog gola iz slobodnog udarca u 49. minutu meča.