Vođa škaljarskog klana preko TV saznao da mu je otac ubijen: U zatvoru ponavlja OVE očeve reči!

UŠLA U ZADRUGU I PROPEVALA! Ana imala s*ks sa OŽENJENIM - Lunu su krivili, a ONA htela da ga RAZVEDE!

ZEMLJA SE TRESE: Delije napravile ŽURKU na Tviteru, Budućnost ima novi NADIMAK, a ova PESMA zapalia je SVE!

ALEKSANDRA KONAČNO PROGOVORILA O DEČKU: Iznela ŠOKANTNU intimu, zadrugarke ne mogu da veruju! (VIDEO)

CRNOGORSKI MEDIJI JAVLJAJU: Igrač Budućnosti povređen u sukobu sa navijačima, ne igra večeras

Rafael Nadal

VIMBLDON: Nadal se osvetio Rosolu

Najbolji teniser sveta revanširao se Čehu za poraz u Londonu od pre dve godine.

Lukaš Rosol naneo je jedan od najtežih poraza u karijeri Rafaelu Nadalu pre dve godine na Vimbldonu, a Španac se revanširao Čehu upravo u drugoj rundi londonskog gren slema. Prvi teniser sa ATP liste slavio je sa 3:1, po setovima 4:6, 7:6 (6), 6:4, 6:4 posle dva sata i 47 minuta borbe.

Nadal je izgubio prvi set, sve je slutilo na reprizu, pogotovo kada je 54. igrač sveta stigao do set lopte u drugom setu. Nadal se, međutim, izvukao, izjednačio na 1:1 i uspeo da privede meč kraju.

Španac će u trećoj rundi igrati protiv Mihaila Kukuškina koji je eliminisao Frenka Dančevića rezultatom 6:3, 6:3, 6:2.