
КАТЮША <3 Obozavam tu pesmu! Jesu budale al' i Rusi su pa je Moskva u srcu zauvek! Zivela majka Srbija, zivela tetka Rusija!
0 | 0
Mir Boziji, Hristos se rodi. Mir..Mir..Mir...uz pucnje.. Sto nam je Bozic bitan, jer je "nas" ili zato sto je Bozic?
1 | 0
ovo sam već video ali na ruskim fanny pranks. Izmedju ovih momaka i onih tamo nema razlike. To je naša slovenska krv koja proključa kada treba. Svako to izrazi na svoj način: neko sjajnim muralom u Novom Sadu koji je video ceo svet a neko ovako. Bravo momci.
2 | 0
OD SEVERA CRNE GORE,BRATE PUTINE,RACUNAJ NA NAS,HRISTOS SE RODI!DA NAS OSLOBODI I KA SLOBODI VODI!ŠTO SU NAM PRECI SRBIJE OSTAVILI TO ĆUVAMO I NAŠU SLOBODU BRANIMO I NE DAMO!!! NIKO NAS NE MOŽE U EU I NATO, ZA TO SE NE BRINI BRATE PUTINE,OVO DO NOVE GODINE DINAMITI TRESU ZEMLJU SEVERA SRPSKE CRNE GORE!
3 | 1
Super čestitka Vladimiru Putinu, jer nam je zaista Brat Srbin sa porijeklom Kosovo i Metohija! Crna Gora Srpska je za Putina,puca se evo dva dana,puške,dinamiti trese se sve na Sever Crne Gore,tako su vjekovima Banji Dan i Božić slavili, mislim da ovakvo slavlje nigdje ne postoji na svijetu!Hristos se rodi!
3 | 0