10°C
19.04.2024.
117.1484
109.6792

Stojković mu je odbranio svaki šut, a ono što je Nejmar uradio posle meča ZAPANJILO je sve (FOTO)

28.06.2018. 12:39
Vladimir Stojković na meču protiv Brazila
Vladimir Stojković na meču protiv Brazila / Izvor: Reuters
Iskusni čuvar mreže zaustavio je svaki udarac prve zvezde Brazila.

Porazom od selekcije Brazila reprezentacija Srbije je završila učešće na svetskom prvenstvu. Vladimir Stojković je dva puta vadio loptu iz mreže (2:0, Paulinjo i Silva) ali ono o čemu se i danas, dan posle meča priča je činjenica da je odbranio svaki pokušaj prve zvezde Brazila, Nejmara. U direktnim duelima sa prvom prvotimcem Pari Sen Žermena, golman Orlova je imao stoprocentan učinak.

ŠTA ĆE BITI SA BANETOM? Ivanovićev gest posle Brazila sve govori!

Nejmar je dva puta zapretio u prvom poluvremenu, a u drugom je dva puta varao odbranu Srbije i sam izbijao ispred Stojkovića koji je u tim momentima iskustvom, dobrim postavljanjem i mirnoćom uspeo da sačuva mrežu.

POSLE PRIČE O POVLAČENJU: Matić sa samo DVE REČI šokirao celu Srbiju (FOTO)

I ako se na terenu od prvog do poslednjeg minuta vodila prava muška, bezrezervna borba za svaku loptu, kada je sudija odsvirao kraj igrači su prišli da se pozdrave jedni sa drugima. U tim momentima, Nejmar je među prvima prišao upravo Stojkoviću što nije promaklo budnom oku fotografa koji je ovekovečio ovaj trenutak.

Reprezentativac Srbije posle Brazila u noćnom provodu (VIDEO)