KAKVA DRAMA U B GRUPI: Španci i Portugalci se namučili, ali remijima prošli dalje (VIDEO+FOTO)

25.06.2018. 21:48
Fudbalska reprezentacija Portugalije
Fudbalska reprezentacija Portugalije / Izvor: Reuters
Mečevi trećeg kola.

Nezapamćena drama u B grupi. Španija i Portugalija su se remijima plasirali u osminu finala posle velike drame. Španija je u nadoknadi protiv Maroka stigla do 2:2, dok je Iran u nadoknadi izjednačio na 1:1 protiv Portugalije, ali nisu uspeli da naprave čudo i preokret u preostalih pet minuta, iako su imali veliku šansu u poslednjim trenucima meča.

BIZARNO: Besplatno piće u kafiću u Brazilu, a sve ako Nejmar uradi JEDNU stvar (FOTO)

UHVAĆEN U LAŽI! Nova IZJAVA Šaćirija UZBURKALA celu Švajcarsku! (FOTO)

ZAGREVANJE ZA SPARTAKS: Zvezda ekspresno SLOMILA Austrijance! (VIDEO+FOTO)

REZULTATE i TABELU B grupe pogledajte OVDE

KRAAAAAAAJ!

90+3. minut - VELIKA ŠANSA za Iran, Taremi promašuje pobedu i plasman u osminu finala.

1:1 - Iran izjednačuje - rezervista Ansarifard zakucava loptu sa 11 metara.

PENAL za IRAN posle internecije VAR tehnologije!

Španija u 90. izjednačuje na 2:2, strelac Jago Aspas. Gol je priznat posle intervencije VAR tehnologije.

NEVIĐENA DRAMA

83. minut - žuti karton za Kristijana Ronaldo posle intervencije VAR tehnologije.

81. minut - GOOOOL! En-Nesri dovodi Maroko u vođstvo drugi put na meču. Postigao je gol glavom posle kornera.

76. minut - Iranci traže penal, ali sudija Enrike Kaseres iz Paragvaja samo odmahuje rukom, nije bilo intervencije VAR tehnologije, iako je bilo kontakta između Portugalca i napadača azijske selekcije.

72. minut - velika šansa za Iran, ali lopta posle udarca rezerviste Godosa sa ivice šesanesterca prolazi pored stative.

63. minut - Šansa i za Pikea, ali sa osam metara šutira glavom pored gola.

61. minut - Velika šansa za Iska, ali Roman Sais spasava i izbija sa gol linije.

55. minut - PREČKU pogađa Maroko - Nordin Amrabat nije imao sreće

52. minut - SKANDALOZAN penal za Portugaliju, dosuđen posle korišćenja VAR tehnologije. Na kraju ga šutira Kristijano Ronaldo, ali mu golman Irana - BRANI!

DRUGA POLUVREMENA

KRAJ PRVIH POLUVREMENA

45. minut - GOOOOL - GOLČINA! Rikardo Kvarežma postiže jedan od najlepših golova u dosadašnjem toku SP

Marokanci za samo devet minuta dobili čak četiri žuta kartona

25. minut - Zicer za Maroko, ponovo Butaib u stoodstotnoj šansi, ali De He spasava Furiju.

22. minut - desni bek Irana Rezajan prebacuje gol iz slobodnog udarca sa oko 25 metara.

DOBAR POČETAK CRNO-BELIH: Partizan savladao vicešampiona Mađarske (VIDEO)

KAD JE ONA DOŠLA NASTAO JE HAOS! Porno glumica ZASENILA mondijalsku utakmicu! (FOTO)

19. minut - Isko obezbeđuje Španiji prolaz, postiže gol za 1:1

Ukoliko se desi čudo da Španija izgubi 0:2 ili 1:3, a Portugalija i Iran remiziraju, Crvena furija ISPADA!

14. minut - šok u Kalinjingradu - vodi MAROKO! Strelac je Kalid Butaib, posle greške odbrane Španije.

9. minut - Prva šansa za Portugaliju, posle nesporazuma golmana i defanzivca Irana, ali Žoao Mario prebacuje ceo gol sa ivice šesnaesterca