109.6792

LUDNICA U ROSTOVU: Đavoli od 0:2 do pobede i Brazila! (VIDEO+FOTO)

02.07.2018. 19:53
Pršti na sve strane.

Kakva utakmica u Rostovu! Belgija je na pola sata pre kraja meča bila dva gola u minusu, ali je napravila čudesan preokret i pobedila 3:2, golom Naser Šadlija u 4. minutu nadoknade! Crveni đavoli su tako izborili plasman u četvrtfinale gde ih u petak čeka Brazil, meč će se igrati u Kazanju.

FOTOGRAFIJA KOJA JE ŠOKIRALA PLANETU: Brazilka UDARILA na Meksikance CRNOM MAGIJOM! (FOTO)

LUDILO MOZGA! Meksikanac NAMERNO pokušao da POVREDI Nejmara (VIDEO+FOTO)

Japanci su hrabrom igrom zasluženo stigli do vođstva 2:0, ali je u finišu meča došao do izražaja kvalitet Belgijanaca, a prevagu su donele odluke seletora Roberta Martineza. Dva gola su postigli rezervisti, Maruan Felaini i Naser Šadli.

KOMPLETAN KOSTUR MONDIJALA POGLEDAJTE OVDE

90+4. GOOOOOOOOOL! Šadli vodi Belgiju u četvrtfinale!

90+3. minut - Honda iz slobodnog udarca sa 30 metara, brani Kurtoa.

90. minut - zamalo da Inui postigne gol, Kurtoa odlično odbranio.

85. minut - dve vezane ČUDESNE odbrane Kavašime! Lukaku je MORAO da postigne gol udarcem glavom sa peterca!

84. minut - velika šansa za Japan, ali Honda ne uspeva da postigne gol.

75. minut - Inui pokušava, ali je izblokiran.

74. minut - GOOOOOOOOL! 2-2! Felaini, glavom, sa peterca!

72. minut - Sakai pokušava, ali od svega samo korner za Japan.

69. minut - GOOOOL! Fertongen smanjuje udarcem glavom iskosa, sa više od deset metara!

65. minut - dvostruka izmena u Belgiji, Šadli menja Karaska, Felaini Mertensa

64. minut - šansa za Japan da reši meč, ali Sakai loše šutira.

62. minut - zicer za Lukakua, ali napadač Mančester junajteda promašuje ceo gol udarcem glavom sa peterca.

52. minut - GOOOOOOLČINA! Inui sa 25 metara! Belgija u NOKDAUNU!

49. minut - STATIVA! Azar pogađa okvir gola.

48. minut - GOOOOOOL! - Japan vodi - Genki Haraguči!

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+1. minut - Mertens sa 20 metara, pravo u golmana Japana.

44. minut - umalo da se Kurtoa obruka i primi najsmešniji gol

30. minut - preti Japan, ali golman Belgije Kurtoa lako brani udarac glavom.

28. minut - opet šansa za Belgiju, ali ispred Kompanija reaguje golman Kavašima.

ŠVEDSKI FUDBALERI: Džaka je naša šansa (FOTO)

27. minut - Belgija u naletu, šutira Eden Azar sa ivice šesnaesterca, ali je odličan golman Japana, za sad igrač utakmice.

25. minut - velika šansa za Đavole, ali Lukaku ne uspeva da pošalje loptu u gol, odlično je reagovao golman Japana.

20. minut - nastavlja se pritisak Belgije, Lukaku ponovo, i opet je izblokiran, za novi korner.

17. minut - Lukaku iz okreta šutira sa desetak metara, ali su ga izblikirali defanzivci Japana, lopta je otišla u korner.

16. minut - prvi pokušaj Belgijanaca, Vicel sa distance, ali je njegov udarac izblokiran.

9. minut - Japan mnogo bolji na startu, Inui pokušava sa distance, ali pored gola.

1. minut - Japanci prvi prete, Kagava sa 18 metara šutira pored gola.