109.4482

MUNJEVITA BELGIJA: Đavoli POKOSILI Engleze i osvojili BRONZU (VIDEO+FOTO)

14.07.2018. 15:28
Nije bilo dileme oko pobednika.

Fudbaleri Belgije su u meču sa Engleskom uspeli da pobedom od 2:0 osvoje bronzu na ovogodišnjem Mondijalu u Rusiji. Đavoli su tokom cele utakmice pokazali sa kakvim napadačkim arsenalom raspolažu i sa dva gola savladali Engleze. Azar i Munije su bili strelci.. Sa druge strane Engleska je odigrala loše, kao i njihov najbolji strelac Hari Kejn.

FIFA UDARILA HRVATSKU PO DŽEPU! Uoči finala Mondijala, dočekala ih LOŠA vest (FOTO)

ODLUKA JE PALA: Učesnik Mondijala u Rusiji ima novog SELEKTORA! (FOTO

KRAJ UTAKMICE!

90. minut: Meč se polako privodi kraju.. Engleska je na kolenima.

82. minut: Belgija vodi sa 2:0! Azar je nadmudrio celokupnu odbranu Engleza i udvostručio prednost!

79. minut: Neverovatna kontra Belgija! Englezi nisu znali na koju stranu da krenu.. Menije je volejom završio tu akciju, ali je Pikford spasao nadu za Englesku.

75. minut: Belgija je još jednom pokazala kakav kontranapad poseduje. U dva poteza Martens je došao u priliku da ugrozi gol Pikforda, međutim, Mertens je katastrofalno šutirao.

74. minut: Nova prilika za Engleze, ali je udarac MekGvajera završio pored stative. Ostaje 1:0.

69. minut: Andervejled je spasao Belgiju! Dajer je šutirao ka golu, a defanzivac Đavola je sa gol linije otklonio opasnost..

66. minut: Englezi stavarju pristisak oko gola Kurtoe, ali bez uspeha. Hari Kejn je van ritma.

59. minut: Lukaku je napustio teren, a ušao je Dris Mertens.

55. minut: Velika prilika za Brelgiju! Lukaku je zakasnio za sekund...

54. minut: Lingard je uputio dobar pas ka Kejnu, ali je napadač Totenhema bio kratak.

50. minut: Pokušali su iz slobodnog udarca Englezi, ali je Vertongen intervenisao.

46. minut: Dvostruka izmena u Engleskoj. Lingard i Rašford su ušli na teren, a izašli su Rouz i Sterling.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

44. minut: De Brujne je tukao sa ivice kaznenog prostora, ali je MekGvajer u posledjem trenutku blokirao taj šut.

43. minut: Belgije je na ovom meču čvrsto rešena da osvoji bronzu. Za sada su izabranici Roberta Martineza nadmoćna u odnosu na Englesku.

36. minut: Veliki peh za Đavole. Naser Čadli je zbog povrede morao da napusti teren. Ušao je Tomas Vermalen.

34. minut: Kakva šansa za Minijea! Pokušao je makazicama, ali je lopta ipak završila preko gola...

27. minut: Belgijanci za sada kontrolišu igru, iako Ebglezi imaju veći posed lopte...

22. minut: Prva velika šansa za Engleze... kejn je bio u prilici, međutim, njegov udarac je završio u korneru.

14. minut: Prvi pokušaj Engleske, Delp je šutirao neprecizno...

12. minut: Englezi sada deluje inferiorno u odnosu na Đavole. De Brujene je imao sjajnu šansu, međutim nije uspeo da udvostruči prednost Belgije.

4. minut: GOOOOOL! Tek što je utakmica počela, Belgija je povela preko Munije! 1:0!