EVRO - PRESEK DANA: Moćna Nemačka POKAZALA da je niko ne sme otpisati! Španci i Francuzi Kiksali

19.06.2021. 23:01
Nemačka
Nemačka / Izvor: Reuters
Odigrane su tri utakmice.

Ove subote su odigrana tri meča na Prvenstvu Evrope za fudbalere. U grupi F remizali su Mađarska i Francuska u Budimpešti (1:1), dokm je u Minhenu Nemačka sa 4:2 pobedila Portugal. Dan je završena duelom u Sevilji između Španije i Poljske, koji je zavfršen podelom bodova (1:1).

JEDAN MU JE BIO DOVOLJAN: Ronaldo pogodio protiv Nemačke i postavio novi rekord

OVO SAMO SRBIN MOŽE DA SMISLI: Milan je uradio NEVIĐENU foru sa Ronaldovim sklanjenje,m flašica (VIDEO)

ZVEZDA SPREMILA DETONACIJU: Reprezentativni LEVI bek pred potpisom

Fudbalske reprezentacije Mađarske i Francuske odigrale su nerešeno 1:1 (1:0) na ''Puškaš areni" u Budimpešti u prvom meču drugog kola grupe F. Mađari su nošeni podrškom punog stadiona stigli do prvog boda na šampionatu, dok Trikolori imaju za čime da žale posle brojni propuštenih prilika.

Prvo je Atila Fiola, u samom finišu prvog dela šokirao svetskog prvaka, ali Mađari nisu mogli više od remija. Francusku je spasao Antoan Grizman golom pola sata pre kraja.

Nemačka je u Menhenu slavila sa 4:2 protiv Portugala u meču drugog kola Grupe F Šampiona Evrope za fudbalere. Izabranici Joakima Leva su pokazali jednu od najboljih igara u poslednjih nekoliko godina i zasluženo su došli do celog plena.

Neverovatano prvo poluvreme smo imali prilike da vidimo. Nemci su konstantno napadali od samog starta, ali prvi su poveli Portugalci u 15. minutu.  Bernardo Silva je uposlio Žotu a ovaj samo odložio loptu kada je bio na petercu. Pronašao je najboljeg igrača tima, Kristijana Ronalda koji je rutinski sproveo loptu u gol.

Izjednačila je Nemačka u 35. minutu posle centaršuta Milera s desne strane, Kimihovog voleja s leve, a ispred svoje mreže nespretno je regovao Dijaz koji je pored Haverca postigao autogol.

Onda je usledio novi hladan atuš za Porugalce. Sopstvenu mrežu u 39. minutu pogodio je Rafael Gereiro nespretnom reakcijom posle udarca Gnabrija. Blickrig Nemaca (sa dva autogola) i preokret za manje od 300 sekundi.

Na tabeli sada Francuska vodi četiri boda, po tri imaju Portugal i Nemačka, dok Mađari koji će igrati sa Pancerima u poslednjem kolu imaju samo bod. Završni dueli su na programu u sredu u 21 čas (Budimpešta: Portugal - Francuska, Minhen: Nemačka - Mađarska).

Fudbaleri Španije odigrali su nerešeno (1:1) protiv Poljske u meču drugog kola E grupe Evropskog prvenstva. Furija je povela golom Alvara Morate u 25. minutu. Fudbaler Juventusa je sa linije peterca sproveo loptu u mrežu nakon šuta Đerara Morena, a o regularnosti gola je odlučio VAR.

Dro poluvreme je krenulo lagano, da bi u nekoliko minuta poprimio skroz drugačiji tok. Najpre je Levandovski izjednačio golom glavom u 54, a samo tri minuta kasnije sviran je penal za Španiju.

Loptu na 11 metara namestio je Moreno, igrač nad kojim je napravljen prekršaj, ali je pogodio stativu.
Na loptu je nakon tog šuta naleteo Morata, ali je i on promašio. Dominirali su Španci do kraja, ali nisu uspeli da dođu do tri boda.

Pogledajte kako izgleda Paulina Grecki, ćerka hokejaške legende Vejna Greckog.