Skip to main content
Umar Sadik

ALMERIJA U VELIKOJ SERIJI: Sadik zatresao mrežu, u Partizanu trljaju ruke (VIDEO)

Hitaju ka plasmanu u elitu.

Fudbaleri Almerije nastavljaju da gaze kroz špamsku Segundu i hitaju ka plasmanu u elitu, a Umar Sadik je novim golom doprineo sjajnoj formi tima iz Andaluzije i petoj vezanoj pobedi u prvenstvu.

ASANO OTKRIO: Evo kome je samuraj posvetio pogodak!

NIŠLIJE NE PRAŠTAJU PORAZ: Đumi dobio OTKAZ!

MARKO NATERAO RUSE DA SE POKAJU: Ogrešili smo se o Nikolića (FOTO)

Oba gola postignuta su sa bele tačke. Prvi jedanaesterac dosuđen je u 50. minutu meča, kada je Laco bio precizan sa bele tačke, a drugi je u 75. minutu realizovao upravo Umar Sadik, koji je i postavio konačan rezultat - 2:0.

Almerija je sada na petom mestu na tabeli Segunde, sa samo tri boda manje od vodeće Majorke, ali i uz utakmicu manje. Sadik od početka sezone ima tri gola i jednu asistenciju u dresu Almerije.

Čelnici Partizanu se nadaju da će Almerija ući u Primeru, uz značajan doprinos Sadika, što bi im na ime bonusa donelo još četiri miliona evra od Sadikovog transfera