ANĆELOTI POBESNEO: Ovako više neće moći!

06.01.2020. 06:50
Karlo Anćeloti
Karlo Anćeloti / Izvor: Profimedia
Italijan kategoričan.

Fudbaleri Evertona poraženi su u gradskom derbiju od Liverpula 1:0 sa u okviru trećeg kola FA kupa, a trener Karamela Karlo Anćeloti bio je ljut posle duela na Enfildu.

HEROJI: Amateri putovali 9656 KILOMETARA i POBEDILI! Sada mogu na MEGDAN i najboljem evropskom timu

KAVANI PRESEKAO: Na leto oblači crveno-beli dres! Dolazi bez obeštećenja

ZAMALO NISAM UBIO ROMANA ABRAMOVIČA: Ispovest BIVŠEG igrača Čelsija

- Možda da izvedem sledeći put devet igrača do 12 godina, pa ćemo valjda bolje proći. Nije bilo loše prvo poluvreme, imali smo priliku da postignemo gol, i taj promašaj uticao je na drugo poluvreme, koje je bilo loše. Znali smo da će Liverpul izvesti neke nove igrače, odmoriti nosioce, ali poraz je usledio jer nismo bili sposobni da zadržimo intenzitet u drugom poluvremenu. Izgubili smo dosta energije i samopouzdanje i nismo uspeli da zadržimo istu ideju kao u prvom delu- istakao je Anćeloti.

Pobednički gol za Liverpul bio je delo rezerviste Kurtisa Džounsa u 71. minutu meča.