ANDREA, DA SE NE LJUBIMO: Očajnom Juventusu samo bod protiv Beneventa (VIDEO)

28.11.2020. 20:11
Andrea Pirlo
Andrea Pirlo / Izvor: Reuters
"Stara dama" igrala bez Kristijana Ronalda, ali to ne bi trebalo da bude opravdanje.

Fudbaleri Juventusa još jednom su razočarali svoje navijače. Naime, gigant iz Torina odigrao je samo 1:1 (1:1) na gostovanju malenom Beneventu u utakmici 9. kola Serije A. Gledali smo otvorenu utakmicu na Ćiro Vigoritu, ali bezidejna igra "Stare dame" u poslednjoj trećini terena još jednom je pokazala da Andrea Pirlo, bez Kristijana Ronalda u timu, nema ideju kako da njegovi izabranici stignu do gola.

NISU SE RASPALI: Paunović OTKRIO u čemu je UŽIVAO!

ISTORIJA JE ISPISANA: Veliko dostignuće Ivana Perišića (FOTO)

OTKRIVENA DUGO ČUVANA TAJNA: Stanković odabrao Inter pre Juvea, zbog toga je i došao u ZVEZDU

Poveo je Juventus sjajno minijaturom Alvara Morate. Lepo je Španac prihvatio loptu koju je poslao Federiko Kijeza i još jednom pokazao da se nalazi u odličnoj formi.

Nisu se predavali puleni legendarnog Filipa Pipa Inzagaija, a nagrada za trud stigla je u poslednjem minutu prvog poluvremena. Gaetanu Leticiji fenomenalnim udarcem, uz pomoć stative, savladao Vojšćeha Sćešnog.

Jalovi napadi "bjankonera" u druom poluvremenu nisu doneli ništa što se do sada nije znalo. Kada nema Ronalda nema ni golova, a glavni krivac za ovu bezidejnu je populrani "Mocart" - Andrea Pirlo. Ovo nije Juventus kakav žele njegovi navijači, kakav žele Andrea Anjeli i Pavel Nedved.

Aktuelni šampion Italije se nalazi na petom mestu Serije A sa 17 bodova, Benevento je na poziciji dvanaest, "Veštice" su osvojile 10 bodova.