110.1009

PAOK POBEDIO NA KRILIMA ŽIVKOVIĆA: Andrija se preporodio u Grčkoj, ponovo strelac za crno-bele (VIDEO)

06.12.2020. 21:04
Srbin u odličnoj formi.

Ovog vikenda igra se 11. kolo grčke Superlige, PAOK je u Solunu savladao Asteras sa 2:0 i tako nastavio trku za vodećim Olimpijakosom koji ima bod više, uz utakmicu manje od crno-belih iz Soluna. Strelac drugog gola za klub sa Tumbe bio je srpski fudbaler Andrija Živković.

INSPIRISANO DŽEJEVOM PESMOM: Slavni fudbaler uslikan sa natpisom koji je proslavio Borču (FOTO)

ISTORIJSKA SVADBA - ZA NEZABORAV: Džej sa mikrofonom, kum Deki LUMPOVAO, a Miha se ŽENIO

STANKOVIĆ: "Nije izgledalo kako smo želeli!" NJEGUŠ: "Zvezda je moj bivši klub - čestitam joj!"

Prvo poluvreme donelo je velike probleme PAOK-u, prvo povreda Rodriga koji je u 21. minutu izašao iz igre, a onda i isključenje El Kadurija u 38. minutu.

Ipak, i sa igračem manje na terenu, tim iz Soluna je uspeo da u nastavku meča dođe do očekivane pobede. Vodeći gol za domaće postigao je Colis u 64. minutu, bio je to projektil sa dvadesetak metara, iskosa sa leve strane, a sve dileme oko pobednika otklonio je Andrija Živković, koji je u 70. minutu realizovao jedanaesterac za PAOK i postavio konačnih 2:0.

Živković je bio starter u ekipi PAOK-a, a zamenjen je u samom finišu, par minuta pre kraja meča.

Pogledajte kako izgleda Alis Gudvin, supruga Džermejna Penanta.