10°C
23.04.2024.
117.1661
109.9635

ARGENTINSKI TANGO NA ALIJANC STADIONU: Dibala promešao odbranu Torina, Srbin nastradao! (VIDEO)

04.07.2020. 18:20
Dibala
Dibala / Izvor: Reuters
Magija.

U toku je prva utakmica 30. kola Serija A, u duelu gradskih rivala Juventusa i Torina, trenutni rezultat je 2:1 za "bjankonere" a prvi pogodak je pravo malo remek Paula Dibale.

Igrao se treći minut utakmice kada je popularni "La hoja" primio loptu na ivici šesnaesterca od Huana Kvadrada, a nakon toga je usledio šou omalenog Argentinca.

Prvo je "nastradao" bivši omladinski reprezentativac Srbije Lijanko Vojnović, koji je uklizao u prazno, da spreči Dibalin performans pokušao je i Armando Ico ali sve što je uspeo je da zakači loptu koja je prevarila iskisnog Salvatorea Sirigua.

Pogledajte solo prodor i pogodak Juventusove "desetke":

Ostale golove na "Derbiju dela Mole" postigli su Kvadrado u 29. minutu, dok je prednost domaćina smanjio Andrea Beloti udarcem sa bele tačke u šestom minutu nadoknade prvog poluvremena.

POVODOM SRAMNIH DEŠAVANJA U CRNOJ GORI Asano poručuje: "Ne damo svetinje!" (FOTO)

TRANSFER BOMBA U SERIJI A: Juventus dovodi zvezdu iz Bosne

U TEŠKOJ SAM SITUACIJI: Mihu volim najviše na svetu, a ovde je moj dom!