ASTANA SE BRZO OPORAVILA OD ALKMARA: Aktobe dobio pet komada

27.10.2019. 22:41
FK Astana
FK Astana / Izvor: Profimedia
Rukavina proveo u igri svih 90. minuta.

Posle rezultatske katastrfoe u trećem kolu Lige Evrope kada su poraženi od AZ Alkmara sa 6:0, fudbaleri Astane uspeli su da se vrate na pobednički kolosek.

SAVRŠEN UČINAK U PARIZU: Srbija savladala Francusku

PODVIG ORLIĆA: Sa igračem manje do preokreta (FOTO)

SUPERLIGA: Čuka pobedom najavila meč sa Partizanom, TSC posle remija dolazi Zvezdi

Astana je igrala u 31. kolu kazhastanskog šampionata protiv fenjeraša Aktobea i ostvarila pobedu od 5:0, a istakao se Tomasov koji je postigao čak četiri gola u 22, 45, 50. i 56. minutu, a konačan rezultat ostavio je Mužikov u prvom minutu sudijske nadoknade. Za ekipu Astane je svih 90 minuta odigrao srpski reprezentativac Antonio Rukavina.

Pogledajte kako izgleda Tatjana Bašević, bivša devojka nemačkog košarkaša Maika Cirbesa

ZVEZDAŠI, PARTIZANOVCI, PAŽNJA: Igrali su i Totenhem i Junajted, a koliko su samo penala promašili Đavoli (FOTO)

OZBILJNO UPOZORENJE ZA PARTIZAN: Alkmar otišao u Ajndhoven i RAZBIO PSV (FOTO)

O SVEMU POMALO: Nikolić o Ligi šampiona, velikom Marinu, mladoj reprezentaciji... (FOTO)

PETROVIĆ: Ni Totenhemu ni Bajernu neće biti lako na Marakani (FOTO)

DEGENEKOV JUBILEJ: Posle 50 bitaka sa Zvezdom za NEZABORAV ostali Salcburg i Delije