7°C
18.04.2024.
117.14
110.2702

AZIJSKA LIGA ŠAMPIONA: Marin golom odveo Milojevića i Al Ahli u osminu finala (VIDEO)

14.09.2020. 20:12
Vladan Milojević
Vladan Milojević / Izvor: MN Press
Sve je rešeno u završnici.

Al Ahli koji sa klupe predvodi Vladana Milojević, dok u njegovim redovima igra Marko Marin, plasirao se u osminu finala Azijske Lige šampiona pošto je savladao Al Šortu minimalnim rezultatom 1:0, a strelac gola odluke bio je upravo Marin.

Dopuni nalog preko terminala i uzmi bonus 3%

NIJE SAMO FALĆINELI: U Zvezdu stigao još jedan napadač iz Italije (FOTO)

PEH ZA STANKOVIĆA: Zvezda će na Kipru imati POVREĐENOG u startnih 11! Igraće pod INJEKCIJAMA!

U tvrdom meču Al Ahli je bio bolji rival, ali nije uspevala Milojevićeva ekipa da stvori mnogo šansi. Marin je u završnici prvog poluvremena uspeo da iznudi crveni karton defanzivca Al Šorte, Ala Ali Mavija, ali je pravu radost navijačima Al Ahlija doneo u 87. minut kada je postigao jedini pogodak na meču i doneo svom timu plasman u nokaut fazu elitnog takmičenja azijskog klupskog fudbala.

Do kraja utakmice nije bilo ostalo još mnogo vremena, pa Al Šorta nije ni mogla mnogo toga da učini i oprostila se od daljeg takmičenja.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, poznata hokejaška navijačica.