BARAŽ ZA SP: Srbija dobila NAJNEPOŽELJNIJEG MOGUĆEG potencijalnog rivala (FOTO)

14.11.2017. 22:32
SRBIJA
SRBIJA / Izvor: MN Press
Ostalo još dve "vize" za Rusiju.

Danska je 30. učesnik Mondijala! Danci su ubedljivom pobedom (5:1) u Dablinu protiv Irske obezbedili igranje u Rusiji, a žreb će dočekati u drugom ili u trećem šeširu, zbog čega su postali jedan od najnepoželjnijih mogućih rivala za Srbiju. Ukoliko Orlovi budu žrebani sa Dancima, to automatski znači da bi im rival iz prvog šešira bio ili Brazil ili Argentina, zbog pravila FIFA da u jednoj grupi ne mogu da se nađu više od dve selekcije iz Evrope. Sigurno je da bi Orlovi želeli da izbegnu takvu grupu, bez obzira da li će žreb dočekati u trećem ili u četvrtom šeširu, a do promene može doći i zbog jedne nefudbalske stvari (o tome pročitajte OVDE).

POVRATNICI U SRPSKI FUDBAL: Večiti svaki dan slave bivše GASTARBAJTERE (FOTO)

KO ODLAZI, A KO DOLAZI? Čović otvorio karte! Spominjao Zagorca i centra od 700.000 evra!

DanI1
DanI1 / Izvor: Reuters

EVROKUP: Neubedljivi crno-beli doživeli novi bolan poraz, Alba rutinski slavila (FOTO)

NOVAK U BEOGRADU: Stigla i mala Tara, porodica Đoković na okupu, a povod je PREDIVAN (FOTO)

Irska je povela u Dablinu već u 6. minutu, pa su se domaći navijači, posle 0:0 u Danskoj, ponadali da će njihovi ljubimci na SP. Da ne bude tako, pobrinuli su se gosti predvođeni čudesnim Kristijanom Eriksenom. Ofanzivni vezista Totenhema je postigao tri gola (32, 63, 74), het-trikom je predvodio goste kojima je prvo izjednačenje doneo Andres Kristensen u 29. minutu. Rezervista Niklas Bendner je golom sa penala u 90. minutu, stavio tačku na utakmicu.