DRAMA na karnevalu u Vrnjačkoj Banji: Naoružani muškarac nasrnuo na turiste

NOVI DRAGULJI PRESTONICE: Narednih godina u Beogradu biće izgrađene četiri kule više od 100 metara

VELIKE PROMENE od Nove godine: Ko u Srbiji nema novca da plati račune dobiće POMOĆ od države

Ameri u STRAHU: Proverili ŠTA se nalazi u lopti koju je Putin dao Trampu (FOTO)

Muslin je bio blizu, ali tim iz komšiluka sada hoće drugog bivšeg trenera Zvezde (FOTO)

SRBIJA

BARAŽ ZA SP: Srbija dobila NAJNEPOŽELJNIJEG MOGUĆEG potencijalnog rivala (FOTO)

Ostalo još dve "vize" za Rusiju.

Danska je 30. učesnik Mondijala! Danci su ubedljivom pobedom (5:1) u Dablinu protiv Irske obezbedili igranje u Rusiji, a žreb će dočekati u drugom ili u trećem šeširu, zbog čega su postali jedan od najnepoželjnijih mogućih rivala za Srbiju. Ukoliko Orlovi budu žrebani sa Dancima, to automatski znači da bi im rival iz prvog šešira bio ili Brazil ili Argentina, zbog pravila FIFA da u jednoj grupi ne mogu da se nađu više od dve selekcije iz Evrope. Sigurno je da bi Orlovi želeli da izbegnu takvu grupu, bez obzira da li će žreb dočekati u trećem ili u četvrtom šeširu, a do promene može doći i zbog jedne nefudbalske stvari (o tome pročitajte OVDE).

POVRATNICI U SRPSKI FUDBAL: Večiti svaki dan slave bivše GASTARBAJTERE (FOTO)

KO ODLAZI, A KO DOLAZI? Čović otvorio karte! Spominjao Zagorca i centra od 700.000 evra!

DanI1

EVROKUP: Neubedljivi crno-beli doživeli novi bolan poraz, Alba rutinski slavila (FOTO)

NOVAK U BEOGRADU: Stigla i mala Tara, porodica Đoković na okupu, a povod je PREDIVAN (FOTO)

Irska je povela u Dablinu već u 6. minutu, pa su se domaći navijači, posle 0:0 u Danskoj, ponadali da će njihovi ljubimci na SP. Da ne bude tako, pobrinuli su se gosti predvođeni čudesnim Kristijanom Eriksenom. Ofanzivni vezista Totenhema je postigao tri gola (32, 63, 74), het-trikom je predvodio goste kojima je prvo izjednačenje doneo Andres Kristensen u 29. minutu. Rezervista Niklas Bendner je golom sa penala u 90. minutu, stavio tačku na utakmicu.