BARSA NE ODUSTAJE OD TITULE: Mesi postavio NOVI REKORD!

Lionel Mesi / Izvor: Profimedia
Real ponovo beži samo bod.

Odigrane su dve utakmice 36. kola španske La Lige.

POZNAT PRVAK POLJSKE: Srbi doprineli osvajanju 14. titule u klupskoj istoriji!

TRI POJAČANJA U JEDNOM DANU: Novi igrači u Crvenoj zvezdi - 2 napadača i jedan bek

VUJADIN U SRBIJI NEGATIVAN, NA KIPRU POZITIVAN: Kako to? Otkrivena ZAVERA - LAŽNI TESTOVI na koronu

Barselona ne odustaje od trke za odbranu titule, mada je Real u mnogo boljoj poziciji.

Sinoćnom pobedom nad Alavesom Madriđani su stekli četiri boda više, ali su Katalonci večeras slavili u Valjadolidu 0:1 i ponovo je razlika jedan bod, s tim što "kraljevski klub" ima jednu utakmicu manje odigranu.

Barsa je opet odigrala skromno, čak je Valjadolid u drugom poluvremenu u nekoliko navrata mogao do izjednačenja, ali je situaciju spasao Mark Andre ter Štegen.

Lionel Mesi

Jedini strelac na meču bio je Arturo Vidal još u 15. minutu. Čileancu je asistirao Leo Mesi, čime je Argentinac postao prvi fudbaler u istoriji La Lige sa 20 golova i 20 asistencija u jednoj sezoni.

Zanimljivo je da se to dogodilo u 2020. godini kada je Mesi stigao i do 700. gola u karijeri.

Katalonci su generalno odigrali još jedan slab meč, a najbolju šansu za Barsu imao je Grizman, koji se obrukao u 19. minutu.