BARSELONA SAMOUVERENA I BRUTALNA: Fantastična partija i ČETIRI KOMADA! Kuman položio prvi ispit (VIDEO)

27.09.2020. 23:03
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Profimedia
Sjajna partija.

Fudbaleri Barselone su rezultatom 4:0 pobedili Viljareal u utakmici trećeg kola španske LaLige. Barse se nakon pauze u prva dva kola na najbolji način vratila fudbalskim obavezama i sa 4:0 prosto pregazila ekipu Viljareala. Zanimljivo, Barsa je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu, kada su postigli sva četiri gola.

KAKO GA SE LAKO PARTIZAN ODREKAO: Doskorašnji igrač crno-belih dao DVA GOLA za 19 minuta i DONEO POBEDU

OGLASIO SE KAPITEN JERMENIJE: Njegova PORUKA ODZVANJA planetom - ništa od Zvezde u Jerevanu?!

VELIKI TRIJUMF MARKA NIKOLIĆA: Lokomotiva srušila CSKA! (VIDEO)

Ansu Fati je bio vrlo lepo raspoložen i već u 15. minutu postigao svoj prvi pogodak na utakmici.

Samo četiri minuta kasnije, Fati postiže svoj drugi pogodak na utakmici i Barsa je imala prednost od 2:0, a nije se igralo ni 20 minuta fudbala na Nou Kampu.

Barselona je negde u 33. minutu utakmice dobila jedanaesterac, koji je iskreno rečeno bio sumnjiv, jer je Ansu Fati isuviše lako pao, a sudija se nije dvoumio. Lionel Mesi preuzima odgovornost i postiže gol sa bele tačke za ubedljivih 3:0.

Za ogromnih 4:0 u prvom poluvremenu, postarao se defanzivac Viljareala Pau Tores koji je u prvom minutu sudijske nadoknade postigao autogol i ispostaviće se da je ovo bio poslednji pogodak na utakmici.

Fudbaleri Sevilje pobedili su na gostujućem terenu Kadi sa 3:1, u utakmici trećeg kola španskog prvenstva.

Kadis je poveo u 48. minutu golom Salvadora Sančesa, a izjednačio je Luk de Jong, golom u 65. minutu. Sevilja je povela golom Munira El Hadadija u 90. minutu, a konačan rezultat postavio je Ivan Rakitić u šestom minutu nadoknade. Hrvatski fudbaler se nedavno vratio u Sevilju iz Barselone.

Sevilji je u devetom minutu poništen gol, nakon što je posle upotrebe VAR tehnologije procenjeno da je Lukas Okampos bio u ofsajdu.

Fudbaleri Valjadolida i Selte odigrali su nerešeno 1:1. Selta je povela u 44. minutu golom Jaga Aspasa, a izjednačio je Serhio Gvardiola pogotkom u 66. minutu iz jedanaesterca.