5°C
18.04.2024.
117.14
110.2702

Krakovija nanela i drugi poraz Partizanu u Turskoj. Bosić EKSPRESNO pocrveneo (VIDEO+FOTO)

31.01.2019. 16:44
Musa Endžaj
Musa Endžaj / Izvor: Foto: FK Partizan
Poljaci slavili sa bele tačke.

Fudbaleri Partizana poraženi su i u drugom kontrolnom meču na pripremama u Turskoj. Posle Slovana iz Libereca, crno-beli su ovoga puta poraženi i od poljske Krakovije sa 1:0, golom Vidovjaka sa bele tačke u drugom poluvremenu. Trener Parnog Valjka Zoran Mirković promešao je karte i na ovom meču, a šansu su dobili gotovo svi fudbaleri. Novajlija u crno-belom dresu Radivoj Bosić neće pamtiti po dobrom ovaj duel, pošto je za samo 60 sekundi na terenu zaradio crveni karton.

BOMBA U SMIRAJ PRELAZNOG ROKA: Bešiktaš ŽELI fudbalera Partizana! Oglasio se Iliev (FOTO)

GROM IZ VEDRA NEBA: Miletić napušta Partizan! Evo šta je PORUČIO Grobarima za kraj... (FOTO)

Kao i u meču sa Slovanom iz Libereca, fudbaleri Partizana odigrali su još jedan tvrd meč na pripremama u Beleku, a crno-beli su ponovo doživeli minimalan poraz u Turskoj, a ovoga puta od ekipe Krakovije iz Poljske. Po izuzetno teškom terenu izabranici Zorana Mirkovića mogli su tokom prvih 45 minuta da prvi dođu do prednosti, ali su Šćekić i Stevanović promašili izgledne prilike, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0.

U nastavku meča poljski tim je uspeo da povede u 61. minutu golom sa bele tačke golom Vidovjaka. Pre jedanaesterca koji je skrivio levi bek crno-belih Slobodan Urošević, dva minuta pre te situacije crveni karton zaradio je i novajlija Radivoj Bosić, posle samo 60 sekundi igre.

Do kraja meča kiša nije prestajala, a fudbaleri srpskog vicešampiona nisu uspevali da pronađu put do mreže Krakovije, pa su kao i u meču sa Slovanom morali da polože oružje pred protivnikom.

Pogledajte kako izgleda zanosna ruska atletičarka Darija Klišina.

PARTIZAN - KRAKOVIJA 0:1

STADION: Teren agencije Fanatik u Beleku

SUDIJA: Gevorg Yechoyan

STRELCI: Vidovjak 61 (penal)

KARTONI: Bosić crveni (63. minut).

Partizan: Kljajić Filip, Miletić (R) Nemanja, Marković Svetozar, Pavlović Strahinja, Šehović Zlatan, Šćekić Aleksandar, Kosović Nebojša, Zakarić Goran, Stevanović Filip (od 46. Tošić), Musa Ndžaj, Nikolić Nemanja.

Krakovija: Peskovic Michal, Rapa Cornel, Dytiatiev Oleksiy, Siplak Michal, Gol Janusz, Hanca Sergiu, Dabrowski Damian, Budzinski Marcin, Helik, Michal, Wdowiak Mateusz, Carrera Airam.