BIVŠI TRENER ZVEZDE IZBEGAO BLAMIRANJE: Milojević slavi VAR!

05.08.2020. 08:07
Vladan Milojević
Vladan Milojević / Izvor: MN Press
Neizvesnost do samog finiša.

Posle pauze zbog koronavirusa, šampionat u u Saudijskoj Arabiji je nastavljen. I odmah na startu viđena je drama u duelu Al Ahlija, koga sa klupe predvodi bivši trener Zvezde Vladan Milojević i Al Hazema.

NBA: Drama u OKRŠAJU Srba! Produžetak ODLUČIO pobednika u Orlandu, Bogdanov meč za ZABORAV (VIDEO)

STIŽE U ZVEZDU: A njegova verenica se druži sa Teom Katai! I prava je s*ks bomba (FOTO)

NAPADAČ NAPUSTIO MARAKANU: Obeštećenje - NULA! Potpisao ugovor sa novim klubom

Vodio je favorizovani Al Ahli sa 2:0, gosti su izjednačili na 2:2 i poništen im je gol u 75. minutu za potpuni preokret, da bi domaćin u finišu meča, tačnije u 86. i 88. minutu stigao do konačnih 4:2.

Definitivno je srpski stručnjak imao sreće što u tamošnjem prvenstvu postoji VAR tehologija, jer ga je ista spasila na 15 minuta do kraja, protiv ekipe koja se bori za opstanak. Mohamed Omar je dao gol, ali je prethodno svirano igranje rukom.

Al Ahli je poveo u 3. minutu, da bi Al Soma u 50. povisio na 2:0. Izgledalo je da će to biti rutinska pobeda, i to bez nekadašnjeg kapitena crveno-belih Marka Marina, koji nije bio u sastavu, da bi, međutim, usledio dramatičan finiš.

Džonatan Kafu
Džonatan Kafu / Izvor: MN Press

Gosti su za samo tri minuta stigli do izjednačenja, najviše zahvaljujući bivšem igraču Crvene zvezde Džonatanu Kafuu koga je upravo Milojević trenirao na Marakani i nije dao preveliku šansu Brazilcu, koji je Ljutice Bogdana napustio kao jedan od najvećih promašaja što se tiče pojačanja. Da se iznenađenje ne desi, pobrinuli su se Haitam i Al Harbi koji su golovima postavili konačnih 4:2.

Brazilac je najpre u 65. minutu asistirao Strandbergu, da bi tri minuta kasnije i sam pogodio mrežu Al Ahlijha koji se, uz utakmicu više, probio na treće mesto sa 40 bodova. Pet manje od pozicije koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Pogledajte kako izgleda poznata ruska navijačica Julijana Tretjak.