BLAMAŽA PEVACA: Totenhem nastavlja da se BRUKA! Evo ko im je NAPUNIO mrežu do vrha (VIDEO)

05.10.2019. 15:26
FK Totenhem
FK Totenhem / Izvor: Reuters
Užasna forma Poketinovog tima.

Fudbaleri Totenhema ubedljivo su poraženi u osmom kolu Premijer lige na gostovanju Brajtonu rezultatom 3:0. Pevci su tako nastavili niz loših rezultata, što raduje navijače Crvene zvezde koja u naredna dva kola Lige šampiona igra mečeve sa pulenima Maurisija Poketina, prvo 22. oktobra u Londonu, a potom dve nedelje kasnije u Beogradu.

O SRAMOTI I NEMIRU: Milojević je opet bio iskren

KAKVA JE SUDBINA VAN LA PARE? Trener Zvezde odgovorio na pitanje koje zanima sve Delije!

IDE SE U KRUŠEVAC: Milojević ima problem zbog povreda, ali tu nije kraj nevoljama

Brajton je poveo već u trećem minutu utakmice preko Nila Mopaja koji je najavio brodolom Pevaca. Mladi Eron Konoli je u 32. minutu udvostručio prednost domaćeg tima, a ovaj 19-godišnjak je postavio i konačan rezultat sredinom drugog poluvremena.

Utakmicu je obeležila povreda prvog golmana Totenhema Uga Ljorisa koji je primio prvi gol na meču, a potom je izašao iz igre u osmom minutu (više pročitajte OVDE).

Osim toga, važno je istaći da su Pevci na megdan Brajtonu izašli u najjačem sastavu, ali im ni to nije pomoglo da se spasu novog neuspeha.