05.08.2018. 16:46
Dragan Stojković Piksi
Dragan Stojković Piksi / Izvor: Profimedia
Đangsu Suning trijumfovao pred domaćim navijačima.

Dragan Stojković Piksi nije uspeo da izađe kao pobednik gradskog derbija u 16. kolu Superlige Kine, pošto je njegov Gvangžu R&F poražen sa 4:2 od branioca titule Gvangžu Evergrandea, iako je na poluvremenu bilo 1:1.

BLIŽI SE UTAKMICA SEZONE: Ako Zvezda prođe Spartak, otvorena su vrata NOVE evropske jeseni (VIDEO)

ZVEZDA ZOVE ČLANOVE: Predložite kako da izgleda Marakana (FOTO)

Piksijev Gvangžu prvi je poveo u 24. minutu golom Renatinja, da bi četiri minuta kasnije izjednačio Taliska. Šampion se razigrao u nastavku i preko Paulinja u 48. i 88. minutu, kao i Gularta u 65. završio posao dok je Zahavi samo smanjio ubedljiv poraz u prvom minutu nadoknade.

Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: Profimedia

Bivši napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći radovao se u ovom kolu pošto je njegov Đangsu Suning pobedio posle preokreta protiv Guižu Žičenga. Gosti su vodili od 65. minuta golom Kaimua, ali je Boaći izjednačio šest minuta kasnije, da bi 73. Vu doneo vođstvo Suningu, a pobedu je potvrdio Ćaobin u 88. minutu.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.