BODOVI ZA MIHU: Posle tri poraza, Bolonji konačno krenulo (FOTO)

10.03.2019. 15:21
Navijač Bolonje
Navijač Bolonje / Izvor: Reuters
Još su u zoni ispadanja.

Fudbaleri Bolonje koje sa klupe predvodi Siniša Mihajlović ostvarili su važan trijumf u borbi za opstanak pošto su savladali Kaljari sa 2:0 na svom terenu u 27. kolu Serije A, te su tako prekinuli seriju od tri uzastopna poraza.

Svesni su domaći bili važnosti utakmice pa su od starta krenuli da napadaju ka golu gostiju koji je čuvao Alesio Kranjo. Takva igra im se isplatila, jer je do vođstva Bolonja stigla u 34. minutu kada je Čileanac Erik Pulgar iskoristio jedanaesterac.

SIROMAŠAN I ŽIVI U FAVELAMA? Pogledajte kakva je SVAKODNEVICA nekada čuvenog ADRIJANA (FOTO)

PA OVO JE NEVEROVATNO: Golman u jednom napadu ODBRANIO tri zicera (VIDEO)

U drugom poluvremenu Bolonjezi su krenuli po još jedan pogodak kako bi rešili sve dileme oko pobednika. To se desilo u 77. minutu, a strelac je bio Roberto Sorijano koji je iskoristio dodavanje Nikole Sansonea i dobrim udarcem sa nekih pet metara udvostručio prednost.

Nakon ovog trijumfa Bolonja ima 21 bod i još se nalazi u zoni ispadanja, na 18. mestu.

Pogledajte kako izgleda američka odbojkašica Loren Gibermajer.