Utorak 19. mar 2024.
matić

BOJAN MATIĆ RAZOČARAN: Teška utakmica, moramo dalje!

Loša partija crno belih.

Fudbaleri Partizana remizirali su u Senti protiv ekipe TSC-a sa 1:1 (0:0) u 22. kolu Superlige Srbije. Domaći su poveli u 69. minutu golom Silađija, a izjednačenje je doneo Bibras Natho iz penala u 91. minutu. Napadač crno belih Bojan Matić koji je u 74. minutu igre zamenio Umara Sadika dao je svoje vidjenje utakmice:

TITULA SVE DALJE OD HUMSKE: Partizan se mučio sa TSC-om, Natho sa KREČA spasao crno-bele!

TVITER SE USIJAO OD BESA GROBARA: Na UDARU navijača Savo, sudija, ali i OVI igrači Partizana posle remija u Senti!

REKORDER: Andrija Kaluđerović prvi strelac SUPERLIGE!

- Teška utakmica, veoma težak teren za igru, jednostavno mislim da je to bio glavni razlog slabije partije, lopta je više bila u vazduhu nego na terenu. TSC je dobra ekipa i nisu džabe u vrhu Superlige, nama ostaje da zaboravimo ovu utakmicu što pre i spremno dočekamo dve veoma važne utakmice, Proleter pa onda derbi sa Crvenom zvezdom - istakao je novopridošli Matić.

Partizan trenutno za najvećim rivalom zaostaje 13. bodova, u sredu 26. februara dočekuje Proleter iz Novog Sada, a nakon te utakmice sledi im gostovanje na našem najvećem stadionu i derbi susret sa Crvenom zvezdom.

Pogledajte kako izgleda američka odbojkašica Kajla Simons.

SAVRŠEN ŽREB ZA ĐOKOVIĆA: Prvi PROTIVNIK se hvatao za glavu od MUKE (FOTO)

PAO POTPIS: Iz Superlige u Čikago! Poznati i detalji... (VIDEO)

ŠOK U TURSKOJ: Adem Ljajić ima KORONA VIRUS?!

NIJE DUGO ČEKAO: Hrvatica ODGOVORILA Novaku