fbpx
Skip to main content
Marko Nikolić

BRAVO MARKO, BRAVO MAŠINOVOĐE: Lokomotiva deklasirala CSKA i plasirala se u finale Kupa Rusije (VIDEO)

Samo još jedan meč deli srpskog trenera da osvoji prvi pehar u najvećoj zemlji sveta!

Fudbaleri Lokomotive iz Moske, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Marko Nikolić, plasirali su se u finale Kupa Rusije. Popularne Mašinovođe savladale su gradskog rivala CSKA na svom terenu rezultatom 3:0.

FIRMAŠI IZNELI SVOJ STAV: Jasna poruka upravi Vojvodine i Nenadu Lalatoviću (FOTO)

U POTRAZI ZA NOVIM REPREZENTATIVCIMA? Selektor Orlova sa tribina prati meč Vojvodine i Partizana

UEFA POSLALA PISMO: Srbija ima predstavnika na Evropskom prvenstvu!

Vođstvo Lokomotivi doneo je Fransoa Kamano u 16. minutu nakon sjajnog proigravanja Ribčinskog.

Do drugog gola Nikolićeva ekipa je stigla srećno neobjašnjivim autogolom Ivana Obljakova u 56. minutu. Konačnih 3:0 postavio maestralni ovog proleća Gžegorž Krihovijak u drugom minutu sudijske nadoknade.

Samo još jedan meč deli srpskog trenera da osvoji prvi pehar u najvećoj zemlji sveta! A, na papiru će biti veliki favorit da do njega dođe, jer će Lokomotivi protivnik u borbi za trofej biti drugoligaš Krila Sovjetov.