BRUKA SERHIJA RAMOSA! Kapiten Reala kao Džaka i Šaćiri, OVIM potezom je UVREDIO i Luku Jovića (VIDEO)

09.11.2019. 20:10
Serhio Ramos
Serhio Ramos / Izvor: Reuters
Madriđani bolji od Eibara.

Fudbaleri Reala deklasirali su Eibar u gostima sa 4:0 (3:0) u 13. kolu Primere. Madriđani nisu imali problema na ovom gostovanju, a golove su postizali Karim Benzema, u dva navrata, Serhio Ramos i Frederiko Valverde.

Kapiten Reala je na skandalozan način proslavio pogodak koji je postigao sa bele tačke u 20. minutu.

MILOJEVIĆ: Biće teško u Ivanjici, pojedini igrači pod znakom pitanja

PARTIZAN ČEKA INĐIJU: Milošević najavio ROTACIJU, biće NOVIH promena u sastavu

REAL MU DEFINITIVNO NAŠAO ZAMENU: Rasni golgeter na meti Madriđana! Cena je PAPRENA

Ramos je gol proslavio poput švajcarskih reprezentativaca, Džake i Šaćirija na prošlogodišnjem Mundoijalu u Rusiji.

Način na koji je kapiten Reala postigao i proslavio gol možete pogledati u videu.

Četa Zinedina Zidana je ovaj meč odigrala bez Luke Jovića, srpskog napadača, koji zbog povrede primicača nije bio ni u protokolu.

Za Eibar je svih 90 minuta branio naš čuvar mreže, Marko Dmitrović, ali nije mogao da spreči ubedljiv poraz domaćina.

Kraljevski klub je ovom pobedom preuzeo čelo tabele sa 25 bodova, dok je Eibar na 15. mestu u La Ligi.

Pogledajte kako izgleda Marija Pogrebnjak, supruga Pavela Pogrebnjaka.

ABA LIGA: Partizan SILOVIT u Zadru, crno-beli ZABORAVILI Veneciju! Debitovao i Miletić... (FOTO)

TENISKI EKSPERT: Rejčel ima EMISIJU o BELOM sportu! Ipak, svi gledaju u njene ...

SUPERLIGA: Vojvodina iskoristila kiks Čukaričkog i zasela na drugo mesto na tabeli