BUNDESLIGA: Bajern trijumfovao - Borusija ponovo razočarala!

SrbijaDanas
FK Bajern Minhen
FK Bajern Minhen / Izvor: Profimedia
Deveto kolo Nemačkog prvenstva.

Danas je odigrano je pet utakmica devetog kola Bundeslige, pobede su ostvarili Minhen ski Bajern i RB Lajpcig, dok je Borusija iz Dortmunda zabeležila treći poraz od početka sezone. Kostićev Ajntraht je u Berlinu uzeo bod protiv Uniona - 3:3, a Srbin je bio asistent.

PO KRATKOM POSTUPKU: Evo šta se DESILO sa radnicima koji su se slikali pored Maradoninog sanduka!

DOGODILO SE I TO: Paunović skinuo PROKLETSTVO, Reding prekinuo CRNU seriju!

OTKRIVENA DUGO ČUVANA TAJNA: Stanković odabrao Inter pre Juvea, zbog toga je i došao u ZVEZDU

Bajern Minhen je slavio u Štutgartu rezultatom 3:1 i tako sačuvao prvo mesto na tabeli.

Nije dobro počeo meč za Bavarce, pošto je u 20. minutu Kulibali savladao Manuela Nojera za 1:0.

Finiš prvog dela igre doneo je nova uzbuđenja, u 38. minutu je Koman u svom stilu ušao u sredinu i pogodio prvi ugao za 1:1. Minut kasnije, Štutgart je postigao drugi gol, ali je VAR intervenisao, pa je on poništen zbog faula Forstera nad Nojerom

Kada se činilo da će na poluvremenu biti 1:1, Robert Levandovski je iskoristio asistenciju Komana za 1:2.

Hansi Flik je u drugom poluvremenu ponovo dokazao da ume da nanjuši prave izmene, uveo je Sanea i Daglasa Koštu koji su slomili Švabe. U 83. minutu, Sane je vukao loptu, proigrao Daglasa Koštu u pravom trenutku, a ovaj pogodio prvi ugao, na sličan način kao Koman, za 1:3.