BUNDESLIGA: Pobeda Ajntrahta, Jović ponovo REŠETA (VIDEO)

19.01.2019. 16:22
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia
Srpski centarfor nastavio tamo gde je stao pre pauze.

Ovog vikenda je nastavljeno takmičenje u Bundesligi, a fudbaleri Ajntrahta su pobedili ekipu Frajburga na domaćem terenu rezultatom 3:1. Srpski centarfor Luka Jović je postigao treći gol za svoju ekipu na utakmici, a 13. u prvenstvu Nemačke ove sezone.

DOK SVI PRIČAJU O NJEMU: Anderleht trenirao, a Vranješ se slikao (FOTO)

SRAMOTA: Srbin i Hrvat na terenu, na tribinama ustaška zastava, ali to nije sve (FOTO)

Igrao se poslednji minut prvog dela meča, kada je Jović lukavo uspeo da oduzme loptu jednom defanzivcu gostiju, izađe sam ispred golmana i rutinski ga savlada.

Frankfurt je sve golove postigao u poslednjih deset minuta prvog poluvremena. Najpre je Sebastijan Haler u 36. minutu doneo prednost Ajntrahtu, zatim je Ante Rebić duplirao prednost četiri minuta kasnije, da bi svaku nadu gostima  oduzeo Luka Jović u 45. minutu. Počasni pogodak za Frajburg je postigao Nils Petersen u 69. minutu utakmice.

Pogledajte kako izgleda italijanska atletičarka Sara Galimberti.