BUNDESLIGA: Jović ponovo strelac (VIDEO)

09.04.2018. 07:44
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Reuters
Odigrana je utakmica 29. kola nemačkog šampionata.

Luka Jović je ponovo bio strelac. Napadač Benfike na pozajmici u Ajntrahtu pogodio je mrežu Hofenhajma u utakmici 29. kola Bundeslige, u 49. minutu. Međutim, u 56. minutu Serž Gnabri je izjednačio i tako postavio konačnih 1:1. Posle 29 mečeva, Ajntraht je na četvrtom mestu koje direktno vodi u Ligu šampiona. Hofenhajm je na sedmoj poziciji.

Možete i da pogledate novi gol nekadašnjeg špica Crvene zvezde. Momku iz Bijeljine je ovo osmi pogodak u sezoni, čime se ozbiljno nameće selektoru Srbije, Mladenu Krstajiću, za odlazak na Mondijal u Rusiji.

GOLEADA SE NASTAVLJA! Odličan vikend za srpske fudbalere, u strelce se upisao i Ljajić (VIDEO)

REMI U MADRIDSKOM DERBIJU: Real poveo golom Ronalda, Grizman obradovao Jorgandžije

U sledećem kolu, ekipa iz Frankfurta gostovaće Bajeru.

Ovo je inače samo potvrda odličnog vikenda, u kojem je nekoliko igrača iz Srbije pogađalo golove protivnika u najjačim ligama Evrope.

VEČE SRPSKIH FUDBALERA: Majstorija Duška Tošića za pobedu Bešiktaša (VIDEO)

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.