BUNDESLIGA: Nastasiću CRVENI posle intervencije VAR-a, debitovali Grujić i Kostić (VIDEO)

25.08.2018. 17:34
FK Šalke
FK Šalke / Izvor: Reuters
Prvo kolo.

Matija Nastasić je dobio direktan crveni karton, posle intervencije VAR tehnologije, i tako otvorio put Volfzburgu ka pobedi (2:1) protiv njegovog Šalkea, dok su za Hertu, odnosno Ajntraht, debitovali Marko Grujić i Filip Kostić.

POJAČANJE LALA: Vojvodina dovela igrača iz Spartaka (FOTO)

ZAUSTAVLJENA PEPOVA MAŠINERIJA: Vulvsi odoleli Sitiju (FOTO)

Nastasić je u 65. minutu prvo dobio žuti karton od glavne sudije, ali je došla intervencija iz VAR sobe, pa je arbitar Srbina isključio posle pregledavanja snimka. Šalke je i sa deset igrača stigao na korak od osvajanja boda, ali je na kraju ipak poražen, Ginček je doneo pobedu Vukovima golom u četvrtom minutu nadoknade.

OMLADINCI ODIGRALI VEČITI DERBI: Partizan slavio i revanširao se Zvezdi

SVE JE DEMANTOVALA: Devojka srpskog reprezentativca osvanula na sajtu za poslovnu pratnju (FOTO)

Ajntraht je kao gost pobedio Frajburg i tako najavio još jednu odličnu sezonu. Mijat Gaćinović je bio u startnoj postavi Ajntrahta i igrao do 88. minuta, dok je od 69. zaigrao novajlija u klubu iz Frankfurta, Filip Kostić. Luka Jović je ostao na klupi Ajntrahta.

Marko Grujić je debitovao za Hertu u pobedi protiv Nirnberga 1:0. Grujić je ušao u 88. minutu, 120 sekundi posle penala koji gosti nisu iskoristili.

ADVOKATI NA POTEZU: Mihajlović tužio Sporting (FOTO)