10°C
23.04.2024.
117.1661
109.9635

BURAN REMI LIVERPULA I TOTENHEMA: Skandalozno suđenje, dva penala i majstorije Salaha (VIDEO+FOTO)

04.02.2018. 19:57
Dejvid Mos
Dejvid Mos / Izvor: Reuters
Svega je bilo.

Liverpul i Totenhem odigrali su nerešeno (2:2) u poslednjem meču 21. kola Premijer lige. Ovaj meč je ostao u senci zbog skandaloznog suđenja.

NA TERAPIJAMA: Boaći želi da se oporavi do mečeva protiv CSKA (FOTO)

PRED MEČ PROTIV MEGE: Policija na VIŠE LOKACIJA po Beogradu presreće Grobare

Naime, sudija Džonatan Mos je dosudio dva NEPOSTOJEĆA penala za Totenhem. Prvo je u 85. minutu pokazao na belu tačku, iako je Erik Dajer bio u ofsajdu, a golman Karijus nije ni dotakao Kejn. Pravda je ipak zadovoljena kada je čuvar mreže Liverpula odbranio penal najboljem strelcu "pevaca".

Celu planetu je šokirao snimak koji je procurio posle meča, jer je pomoćni sudija PROSLAVIO dosuđivanje penala za Totenhem.

Kako to nje bilo dovoljno, arbitar Mos ponovo je "zablistao" u poslednjim trenucima meča. Posle duela u šesnaestercu, dosudio je kazneni udarac, iako nije bio prekršaj za penal. Ovaj put Kejn pogodio mrežu i upisao stoti gol u Premijer ligi.

Sramotno suđenje arbitara bacilo je drugi plan majstorije Salaha i prelep gol Vanjame. Krilni napadač Liverpula je postigao dva gola. Drugi pogodak u 90. minut bio maestralan jer je sam promešao odbranu gostiju.

Ništa manje lep pogodak nije bio Vanjame, koji je u 80. minutu sjajno pogodio mrežu. Njegov šut dva golmana ne bi mogla da odbrane.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.