13°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

BURNO U KUPU: Napadač Vest Hema dao gol u 2. minutu, a zamenjen samo 18 minuta kasnije (FOTO)

05.01.2019. 20:08
FK Vest Hem
FK Vest Hem / Izvor: Reuters
Meč je završen rezultatom 2:0.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Birmingem sa 2:0 i plasirali se u četvrtu rundu FA kupa. Vodeći gol za Čekićare iz Istočnog Londona dao je Marko Arnautović, već u 2. minutu, ali je samo 18 minuta kasnije menadžer Manuel Pelegrini odlučio da ga izvede iz igre. Šansu je dobio Endi Kerol koji je potvrdio trijumf u prvom minutu sudijske nadoknade u drugom poluvremenu.

NUDE DESETINE MILIONA: Junajted i Siti u trci za mladim Srbinom (FOTO)

PEVCI SU VODILI 6:0 PROTIV NIŽELIGAŠA, A ONDA JE POKETINO UVEO KEJNA: Oduševiće vas razlog (FOTO)

Austrijski reprezentativac srpskog porekla bio je besan zbog izmene što se i jasno vidi na fotografiji.

Manuel Pelegrini i Marko Arnautović
Manuel Pelegrini i Marko Arnautović / Izvor: Reuters

Međutim, posle utakmice, Pelegrini je rekao da je Arnautović navodno ukazivao na povredu leđa i da ga je zamenio iz predostrožnosti.

- Najvažnije je da smo pobedili i da je dao gol. Osetio je bol u leđima na početku i mislio sam da je bolje da ga izvedem. Nedavno se oporavio od druge povrede, a i igrao je svih 90 pre samo tri dana - objasnio je Pelegrini odluku sa kojom se Arnautović nikako nije slagao.

Ali, ovo nije bila jedina čudna situacija tokom današnjih mečeva FA kupa. O drugoj više pročitajte OVDE