"Šta ako tebi neko zalepi šamarčinu?" Skot pred srpskom decom OTCEPIO KOSOVO, Lazanski ga BRUTALNO spustio na zemlju!

BUDUĆNOST ČEKA PAKAO U PIONIRU: Četiri sata pre početka prodaje ulaznica ne vidi se kraj reda (FOTO)

Povećava se PROIZVODNJA JAGODA, gajenje sve više ISPLATIVO, ali morate da OBEZBEDITE na vreme vrlo VAŽNU STVAR!

SEVERNA MAKEDONIJA BIRA PREDSEDNIKA! Otvorena birališta, borba i za dostizanje cenzusa!

"Grlim majku dok ljubi mrtvo dete i viče - DA TE POKRIJEM SINE" Zbog Snežaninih reči PLAČE SRBIJA (FOTO)

• Read more Edvin Džekson Košarka

POBRKAO LONČIĆE: Džeksonova izjava RAZBESNEĆE Delije pred MAJSTORICU! SRAMOTA šta je rekao...

Fudbaleri Borca iz Čačka

BURNO U SUBOTICI: Penal, pa dva crvena za Borac! Čačani hteli da NAPUSTE utakmicu (VIDEO+FOTO)

Spartak u dramatičnoj utakmici slavio sa 3:1.

Utakmica između Spartaka iz Subotice i čačanskog Borca prekinuta je u finišu prvog poluvremena, jer gostujući igrači nisu želeli da nastave susret.

BOLJA I OD TRI BODA: Detalj koji je svima PROMAKAO, a sve u Ivanjici ostavio je bez daha (FOTO)

TAKO TO RADI JOVELJIĆ: Pogledajte svih ŠEST golova Zvezdinog Bastena (VIDEO)

Novi cirkus u srpskom fudbalu! Prema pisanju portala Hot Sport, skandal se dogodio u finišu prvog poluvremena kada je glavni arbitar Milan Ilić dosudio penal za domaći tim.

Milan Ilić

To je izazvalo burnu reakciju gostujućih fudbalera, a kada je sudija Ilić, verovatno zbog prigovora za samo minut isključio dvojicu fudbalera Borca, usledio je prekid jer gostujući igrači nisu želeli da nastave utakmcu.

Međutim, susret je nastavljen posle desetak minuta. U trenutku kada je nastao haos Borac je vodio 1:0, ali su domaći izjednačili sa bele tačke.

U nastavku su Subotičani iskoristili brojčanu prednost i lako došli do pobed od 3:1.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.