ĆAO MURINJO: Čekićari RAZBILI Mančester i POTPISALI Specijalnom OTKAZ! (VIDEO)

29.09.2018. 15:21
Žoze Murinjo
Žoze Murinjo / Izvor: Reuters
Nova blamaža Junajteda.

U prvom meču 7. kola Premijer lige, fudbaleri Vest Hema priredili su veliko iznenađenje i rezultatski ponizili Mančester junajted, savladavši ih sa 3:1.

Ceo posao Čekićari su završili u prvom poluvremenu, kada su i stekli prednost od 2:0. Nastavak je predstavljao rutinsko odrađivanje posla i "potpisivanje" otkaza Žozeu Murinju, pošto bi Specijalnom ovo mogao da bude poslednji meč na klupi evropskog velikana.

ODLUČIO DA PROGOVORI: Petrić OTKRIO da li stvarno preuzima Budućnost! (FOTO)

BIO JE JEDAN OD NAJVEĆIH TALENATA ZVEZDE: Sada je doneo pobedu Juventusu protiv slavnog Milana u 90+3.minutu! (VIDEO)

WTA TAŠKENT: Novi trofej za Olgu Danilović (FOTO)

Već u 5. minutu Felipe Anderson je maestralno odreagovao na petercu i, posle centaršuta Zabalete, petom nadmudrio odbranu gostiju. Očajna reakcija štopera Mančestera samo je potvrdila da u odbrani Crvenih đavola ništa ne štima ove sezone.

Žoze Murinjo je ukazao priliku "otpisanom" Pogbi od prvog minuta, ali je na tribinama ostavio Aleksisa Sančeza, što je takođe izazvalo mnoge kritike još pre meča.

Markus Rašford je vratio nadu Junajtedu u 71. minutu, da bi samo 180 sekundi kasnije Marko Arnautović srušio sve snove gostiju da mogu do boda.

Bio je to treći poraz Mančestera u uvodnih sedam kola, pa je kriza na "Old Trafordu" još više produbljena. Da li će Specijalni platiti ceh jednom od najgorih startova u klupskoj istoriji ili će ga navijači Junajteda i dalje trpeti, ostaje da se vidi.