DOBAR FUDBAL, JOŠ BOLJA TENZIJA: Čelsi i Totenhem remizirali, Tuhel i Konte se UMALO POBILI (VIDEO)

14.08.2022. 20:03
Tomas Tuhel, Antonio Konte
Tomas Tuhel, Antonio Konte / Izvor: Reuters
Neočekivana bura strasti.

Spektakularnu utakmicu odigrali su londonski rivali Čelsi i Totenhem, uz mnogo buke, tenzije i četiri postignuta gola, na kraju su se morali zadovojiti sa uzbudljivih 2:2 (1:0).

TADIĆU, PREŠAO SI IGRICU: Navijači Ajaksa mu NA SRPSKOM uputili poruku! Jasan uticaj Mitra Mirića (FOTO)

DVOJICI IGRAČA KROZ NOGE: Luka Jović već udara iz svih oružja - odmah pogodak u Seriji A (VIDEO)

KAKAV JE MAJSTOR BIRMANČEVIĆ: Pocepao mrežu pred plej-of! Biće Srbin VELIKI ADUT (VIDEO)

Zanimljivo, glavni akteri meča nisu bili igrači, mada to čudno zvuči posle adreanslinskog duela, već menadžeri ekipa Tomas Tuhel i Antonio Konte koji su dva puta ulazili u klinč i umalo se pobili na vrhuncu velikih uzbuđenja i nervoze u oba tabora. Oba puta su morali da ih razdvajaju igrači, redari i njihovi saradnici.

Čelsi je do prednosti stigao već u 19. minutu kada je Kalidu Kulibali kada je novajlija "plavaca" odličnim udarcem matirao Uga Ljorisa.

U 68. minutu je veoma precizan udarac Hojbjerga sa oko 20 metara doneo poravnanje, ali prethodno sudija nije svirao prekršaj nad Havercom koji je atmosferu doveo do usijanja.

Konte je proslavio gol tako što se gotovo uneo u lice Tuhelu, koji je pobesneo, ali mu i uzvratio pet minuta kasnije kada je Ris Džejms doneo 2:1 Čelsiju.

Kejn je sjajno skočio posle kornera u petom minutu nadoknade i doneo bod, a ujedno označio novi sukob Tuhela i Kontea.