ČEMPIONŠIP: Loš dan za SRPSKE trenere! Ni Mitrović nije pomogao Paunovićevom Redingu

03.11.2021. 09:16
Slaviša Jokanović
Slaviša Jokanović / Izvor: Profimedia
Mečevi 16. kola.

Srpski treneri nisu bili baš uspešni u utorak u engleskom Čempionšipu. Fudbaleri Šefild junajteda Slaviše Jokanovića remizirali je u 16. kolu u gostima protiv Notingem Foresta 1:1, dok je Reding Veljka Paunovića doživeo je četvrti uzastopan poraz u gostima protiv Milvola 1:0.

VRATIO SE STARI RONALDO: Portugalac postigao dva gola i ishvalio trenera

GLAVOBOLJE POSTAJU TEŠKE MUČNINE: Zdjelarov izostanak izvestan, ali KAKO BEZ NJIH? Nove loše vesti iz Partizana

NOVI SLUČAJ ERIKSEN: Samo je PAO na travu, fudbaler doživeo SRČANI udar! Hitna REANIMACIJA

Šefild je do vođstva došao u 78. minutu. Strelac je bio doskorašnji fudbaler Vulverhemptona Morgan Gibs-Vajt.

Međutim, radost ekipe Slaviše Jokanovića trajala je samo pet minuta, pošto je u 83. minutu Luis Graban postigao izjednačujući pogodak.

Paunović nije bio na stadionu

Reding Veljka Paunovića doživeo je novi poraz. Ovog puta u gostima protiv Milvola. Bilo je 1:0 a jedini gol postigao je Afobe u 72. minutu. Ovo je Redingu četvrti vezani poraz i nalazi se u grupi timova u kojoj je i Šefild Junajted sa 19 bodova.

Paunović, inače, nije bio na stadionu pošto se nalazi u izolaciji zbog koronavirusa. Umesto njega, ekipu Redinga vodio je pomoćni trener Marko Mitrović, nekadašnji fudbaler Budućnosti iz Banatskog Dvora i Radničkog iz Kragujevca, koji sa Paunovićem sarađuje od 2016, kada su bili u Čikagu.