ČEMPIONŠIP: Paunović GRABI ka Premijer ligi! Reding NEMILOSRDAN (VIDEO)

19.01.2021. 21:48
Veljko Paunović
Veljko Paunović / Izvor: Profimedia
Ubedljivo.

Fudbaleri Redinga savladali su u 25. kolu Čempionšipa ekipu Koventrija rezultatom 3:0 i nastavili pohod ka Premijer ligi. Bila je to slatka osveta Rojalsa za poraz u prvom delu sezone, kao i nagoveštaj da je Paunovićev tim opet u formi sa kojim može da se nada premijerligaškim željama.

NAVIJAČI JUVENTUSA U ŠOKU: Ronaldo OTKRIO gde nastavlja karijeru! Rastanak u NAJAVI!

ZIDANA MU JE PREKO GLAVE: Igrač tražio da ode iz Reala (FOTO)

NEKADA EL NINJO, A SADA STRONGMEN: Pogledajte NEVEROVATNU transformaciju Fernanda Toresa (FOTO)

Izabranici srpskog menadžera Veljka Paunovića briljirali su tokom celog meča, ne dozvolivši nekadašnjem članu engleske elite da ih ozbiljnije ugrozi.

Portugalac Lukas Žoao postigao je vodeći gol za domaćina u 16. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Već na startu drugog poluvremena, Endi Rinomota je povećao prednost domaćina (46.), dok su snovi Koventrija srušeni u 71. minutu, jer je Kajl Mekfadzen dobi drugi žuti karton.

Nepunih 60 sekundi kasnije tačku na trijumf Redinga stavio je Džon Svift.

Pogledajte kako izgleda Ana Levandovski, supruga Roberta Levandovskog.